reklama

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 18. březen

Věštba na neděli Foto:
Věštba na neděli
Foto: thinkstock.com

Je neděle, máme čas na rozjímání, plánování, meditaci, naladíme se na změny, máme dost energie k jejich realizaci. Je to den pohybu, cest, přemisťování, je možné i stěhování.

Doporučuje se méně jíst, abychom zbytečně neztráceli energii zpracováváním jídla. Vyhneme se zvláště masu a hutným pokrmům, lepku a mléčným výrobkům.

Luna v Beranu - přibývá

symbol Roh hojnosti

Tyto dny přejí aktivitě a změnám, ohnivá energie rozněcuje vášně, dejme dobrý pozor na vše, co říkáme.

Ve dnech ohnivého znamení Berana potřebujeme pohyb, napětí se nejlépe zbavíme cvičením nebo chůzí. Nevysedáváme u počítače, naše oči jsou citlivější na světlo a uši na hluk. Snažíme se vyhnout stresu a eliminovat kontakt s negativními lidmi. Dopřejme si masáž hlavy, pomáhá i studený obklad. Nezapomínáme na pleť: aplikujeme výživné přírodní masky, např. medovou.

CO VÁS ČEKÁ V BŘEZNU? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Nepijeme alkohol, ani posilující drinky či kávu, vyhneme se sladkostem. Luna je v přibývající fázi, po Novoluní, omezíme kalorická a tučná jídla, a všechny potraviny, které dlouho trávíme. Uvaříme si jednoduché, jídlo, které naše tělo dokáže rychle strávit. Hodně pijeme, především vodu nebo kvalitní zelený nebo bílý čaj.

Pozor na operace v oblasti hlavy a smyslových orgánů.

Pro energii si vybereme oranžovou nebo červenou. Krásným kamenem je almandin nebo karneol.

Naší nervovou soustavu zklidní levandule nebo heřmánek.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Horoskopy 2018

reklama

reklama