reklama

« Všechny horoskopy
zvěrokruh s pozadim čínský - kohout Foto: 1957, 1969, 1981, 1993, 2005 ... Charakteristika znamení »

Kouhout v roce 2017

S rokem vlády vašeho znamení přicházejí i nové výzvy, které si pečlivě naplánujte. Kohouti by měli zvládnout nejen společenský život, ale měli by se věnovat také sobě, svým přátelům, rodině a také vzdělávání.

V tomto roce je pro ně důležitý i jejich vnitřní rozvoj a kreativita, mohou získat nové inspirační zdroje a nápady. Rok jejich vlády podporuje tvořivost, takže se bude dařit Kohoutům, kteří pracují v umělecké sféře, v médiích nebo i v oblasti výzkumu. Měli by se také snažit maximálně využít svých komunikačních dovedností, díky kterým se seznámí se zajímavými lidmi, kteří jim mohou pomoci v osobním i pracovním rozvoji. Tento rok bude v každém případě pro Kohouty zajímavý, mohou v něm načerpat mnoho inspirace, rozvinout svůj vnitřní zdroj intuice a rozšířit své znalosti.

Práce

Přichází období, kdy mohou Kohouti dobře zúročit to, co zaseli v loňském roce vlády Opice. Nové, zajímavé nabídky mohou přicházet v oblasti profese a kariéry, bude však nutno včas reagovat, protože jich bude více než v loňském roce. Proto musí Kohouti při profesních změnách jednat opatrně a s výběrem nového zaměstnání příliš neriskovat. Také v oblasti financí by se lidem narozeným v tomto znamení mělo dařit, důležité ovšem bude sledovat i výdaje. Zajímat je může i oblast informací a vzdělávání, dařit se jim bude i při různých zkouškách a konkurzech. Mladší ročníky školou povinné budou mít úspěch při studiu, učení jim půjde snadno a lehce.

Zdraví

Kohouti by měli být opatrnější, rok jejich vlády pro ně může být velmi náročný. V případě, že se nebudou cítit dobře, měli by si naplánovat různá vyšetření a preventivní prohlídky. Více času by také měli věnovat odpočinku a dovršení plánů v oblasti osobních cílů a přání a neměli by zapomínat ani na své koníčky. Měli by se učit a navštívit zajímavé semináře osobního rozvoje. Zástupci tohoto znamení by měli také více cestovat, pokud jim to časové i finanční možnosti dovolí, a dopřát si nejrůznější zážitky, které jim přinesou radost, odreagování od stresu, ale i dobrodružství.

Láska

V osobním životě mohou zažít mnoho příjemného, nemusejí se obávat – nečekají je žádné velké dramatické zvraty. Budou toužit po legalizaci vztahů, partnerství s budoucností. Možná, že někteří z Kohoutů nechají i vyzvánět svatební zvony. Nejlepší čas pro lásku nastane v měsíci květnu. Ti, kteří budou připraveni a budou stát o změnu v osobním životě, mohou zažít skutečně velké změny.

Ti, kteří se chtějí seznámit, mají ještě velkou šanci v září. Podzimní měsíce nechystají velká překvapení a v závěru roku se budou Kohouti věnovat spíše práci a povinnostem.

Horoskopy 2017

reklama

Charakteristika znamení Kouhout v roce 2017

Lidé ve znamení Kohouta se narodili v těchto letech: 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005

Lidé narození ve znamení Kohouta usilují o vedoucí postavení, ale spíše než touha po materiálním bohatství je k tomu vede pocit, že to tak má být, a díky své píli to většinou dokážou. Tito jedinci bývají střízliví a konzervativní, chybí jim uvolněnost, protože jsou opatrní a kritičtí. Bývají pyšní a sami se sebou spokojení a ne vždy vycházejí dobře s okolím. Jsou to nadaní řečníci a diskutéři, usilovně studují, protože nesnesou, aby je někdo považoval za nevzdělance. Dovedou rychle sbírat a využívat informace a právě tato schopnost bývá hlavním zdrojem jejich úspěchu. Snaží se své emoce držet pod kontrolou, avšak ve chvílích zklamání mohou vybuchnout, a bývají tak pokládáni za přehnaně kritické a popudlivé osobnosti. Uvažují rychle, někdy mluví bez ohledu na možné důsledky a vytvářejí si tak nepřátele. Ve svém nitru jsou sice citově založení, touží po lásce a přátelství, ale ne vždy se jim je podaří získat, protože se chovají často sobecky a u ostatních tím vzbuzují značnou nelibost.

Rozdělení podle ročních elementů:

Vodní kohout 1933, 1993

Tento typ Kohouta bývá starostlivý a soucitný vůči druhým, většinou se angažuje ve veřejném životě, pracuje v sociální nebo zdravotní, někdy i v politické sféře. Dokáže dobře spolupracovat s ostatními, je komunikativní a inteligentní, má také dar humoru a ostatní si ho váží.

Dřevěný kohout 1945, 2005

Kohout s elementem dřeva je velmi otevřený a sdílný. Má mnoho koníčků a zájmů, je proto stále na cestách, jeho kreativní povaha mu nedovolí odpočívat. Ostatním lidem se může zdát tak trochu výstřední, může to být jeho pravdomluvností, která někdy hraničí až s drzostí.

Ohnivý kohout 1957

Zástupce ohnivého živlu má rád dramata, která také ve svém okolí vytváří. Může být úspěšný, když zvládne svoji bojovnou vůdcovskou povahu. Většinou nehledí na názory druhých, proto není příliš oblíbený, často může být osamělý a cítit, že ostatní lidé se ho straní.

Zemní kohout 1969

Zde se rodí velcí pracanti, odhodlaní lidé, kteří si stanovují většinou vysoké životní a profesní cíle. Bývají velmi inteligentní a také vytrvalí, takže se jim daří jak v pracovní, tak i osobní oblasti. Většinou se věnují financím, ekonomice a obchodu, kde jsou uznávanými odborníky.

Kovový kohout 1921,1981

Kovový element těmto lidem dodává tvrdost a jasné zaměření. Jsou to většinou velmi nároční lidé, a to jak na sebe, tak i na své okolí. Chyby ostatním netolerují a těžko se smiřují s vlastními prohrami, čímž si zbytečně komplikují život. I v soukromí vůči svým blízkým bývají málo trpěliví a tolerantní.

Odpovídá znamení: Panna
Měsíc vlády: Září
Hodiny vlivu: 17 - 19

reklama