reklama

Malé černé… Ne, není to koťátko, ale šaty pro každou z vás!

Malé černé - Šaty pro každou příležitost Foto:
Malé černé - Šaty pro každou příležitost
Foto: pinterest.com a profimedia.cz

Znáte výraz malé černé neboli little black dress? Co si představit za tímto názvem? Hádáte správně, řeč je o černých společenských šatech kratší délky.

Malé černé jsou naprostým základem šatníku a sluší bez výjimky každé ženě, určitě byste měla mít alespoň jedny ve svém šatníku. Jejich výhodou, tedy kromě toho, že nám padnou a sluší, je to, že se dají obléknout na jakoukoli příležitost. Záleží pak hlavně na doplňcích, které zvolíte, pak teprve dostanou šaty tu pravou podobu.

První šaty se objevily na světě zásluhou Coco Chanel. Ta tento nestárnoucí model navrhla již v roce 1926 a dala mu název Ford.

Malé černé - Obrázek 14 Foto:

Hlavní milovnicí malých černých byla bezesporu herečka Audrey Hepburn, která s nimi udělala „díru do světa“ v nesmrtelném filmu Snídaně u Tiffanyho. Všechny ženy se v ní zhlédly a okamžitě také zatoužily je mít. Tehdy začala éra „malých černých“ a jak se zdá, vrací se k nám stále zpět.

Ještě žádné takové šaty nemáte a hledáte inspiraci? Podívejte se zde:

Malé černé Foto:


Ještě váháte? Potom vám poradí specialistka z pořadu NEW LOOK:

Na další díly pořadu NEW LOOK, které vám třeba unikly, se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte, již tuto sobotu: Startujeme v 17.15 na Prima LOVE!

https://www.facebook.com/PoradNEWLOOK


Horoskopy 2018

reklama

reklama