reklama

Nadávali jí, že vypadá jako KRÁVA nebo KOSATKA: Ona se stala supermodelkou

Modelka Chantelle Brown-Young je krásná mladá žena Foto:
Modelka Chantelle Brown-Young je krásná mladá žena
Foto: facebook.com a instagram.com

Od dětství ji šikanovaly děti ve škole, nadávaly jí a ponižovaly ji. Ona je ale tak silná osobnost, že ji to nezlomilo, možná spíše naopak. Je z ní vyhledávaná modelka.

Ve čtyřech letech u ní bylo diagnostikováno vitiligo. A co to vlastně je? Je to kožní porucha, při které dochází ke ztrátě buněk tvořících kožní pigment. U nemocného se projevuje světlými skvrnami na kůži nepravidelných tvarů, nejčastěji okolo prstů, úst, očí, genitálu, kloubů a třísel. Z postižených míst mohou vyrůstat chloupky též se ztrátou pigmentu.

„Ve škole jsem si prožila peklo,“ přiznává Chantelle (profesionálním jménem Winnie Harlow), která trpí nemocí vitiligo, kterou měl i zpěvák Michael Jackson.

Šikanovali ji a ponižovali, dnes je z ní modelka  Foto:

 

Chantelle zažila šikanu na základní, ale i na střední škole. Děti se jí dokonce bály, nevěřily, že nemoc není nakažlivá, že ji nemohou chytit. Pokřikovaly na ni „krávo“ nebo „zebro“. Jako malá holčička se proto nenáviděla a nesnášela své tělo.

Měla těžké deprese, které vedly k tomu, že se chtěla zabít.

Naštěstí se jednoho dne setkala s fotografem, který jí doporučil, ať své skvrny nezakrývá (snažila se je totiž pokrýt make-upem), že se nemá za co stydět. Řekl jí, že je krásná a ať se světu ukáže taková, jaká je. Ona ho poslechla a postupně začala své fotografie postovat na sociálních sítích. Od té doby změnila svůj pohled na sebe i na okolní svět. Díky lidem, kteří jí napsali pozitivní věci, si konečně začala vážit sama sebe.

Modelka Chantelle Brown-Young - Obrázek 3 Foto:

Nyní předvádí pro známé značky světové módy, fotila pro Diesel a má za sebou i módní kampaň pro Desigual.

Dvacetiletá rodačka z Toronta byla vybrána jako tvář jejich podzimní kampaně, protože perfektně „ladí“ s filozofií této oblíbené značky. Desigual má totiž heslo „těšit se ze života a být šťastný,“ jak uvedlo marketingové oddělení.

„Kolekce, kterou jsem předváděla, byla plná puntíků, které vypadají podobně jako ty, které mám na těle. To mi přišlo strašně cool,“ říká dnes s úsměvem modelka, která si v dětství zažila své.

Modelka Chantelle Brown-Young - Obrázek 1 Foto:
Horoskopy 2018

reklama

reklama