reklama

Novela zákona dává druhou šanci na změnu zdravotní pojišťovny

Ještě máte čas Foto:
Ještě máte čas
Foto: archiv

Víte, že nově je možné změnit zdravotní pojišťovnu i do 30. 9.? Pokud jste to nestihli do konce června, využijte svou druhou šanci.

Od kdy budete pojištěncem nové zdravotní pojišťovny?

Dříve bylo možné změnit zdravotní pojišťovnu pouze jednou za rok, a to do 30. 6. Nyní lze přejít k jiné zdravotní pojišťovně i do 30. 9. Přihlášky podané do tohoto data znamenají změnu zdravotní pojišťovny od 1. 1. 2016.

Jak si vybrat zdravotní pojišťovnu?

Při výběru vhodné zdravotní pojišťovny se každý dívá na příspěvky, které pojišťovna nabízí. Kromě benefitů je dobré sledovat i finanční stabilitu zdravotní pojišťovny a jistotu, kterou vám poskytuje ve chvíli, kdy potřebujete ošetřit. Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR je ekonomicky nejstabilnější v České republice, což vychází z jednotlivých výročních zpráv. Pokud se chcete stát novým pojištěncem ZP MV ČR od 1. 1. 2016, můžete se přihlásit online. Stačí vyplnit formulář, který podepsaný zašlete na uvedenou adresu. Pokud nemáte k dispozici tiskárnu, můžete využít možnost vyplnění formuláře online, který vám pak ZP MV ČR zašle k podepsání poštou.

Zaměřte se na prevenci

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR dává důraz na prevenci.Během celého roku nabízí širokou škálu příspěvků, které jsou určeny všem pojištěncům. Programy preventivní péče obsahují příspěvky pro ženy, muže, studenty, seniory, zkrátka pro všechny. Prohlédněte si Preventivní programy, které ZP MV ČR aktuálně nabízí. Nabídku však během roku obměňuje a nastavuje ji tak, aby si z ní mohlo vybrat co nejširší množství klientů.

Foto 1 Foto:

Zapojte se do projektu Zdraví jako vášeň

V rámci podpory preventivní péče založila ZP MV ČR projekt Zdraví jako vášeň. Prostřednictvím tohoto projektu se vám snaží předat informace o tom, jak pečovat o své zdraví zábavnou formou. Na webu Zdraví jako vášeň najdete nejrůznější rady, rozhovory s lékaři, ale také soutěže o skvělé ceny.

 

Chcete být stále v obraze nebo se dozvědět více? Navštivte naše webové stránky nebo nás sledujte na Facebooku.

Horoskopy 2018

reklama

reklama