reklama

10 tipů od mužů: Jak se stanete ženami našich srdcí?

Spokojený muž je výhra! Foto:
Spokojený muž je výhra!
Foto: thinkstockphotos.com

Milé dámy, udělali jsme pro vás soupis věcí, které když budete dodržovat, slibují muži, stanete jejich ženou číslo jedna.

Prý budou daleko spokojenější, šťastnější a tím pádem příjemnější i na vás. Tak co byste pro ně neudělaly, že? I když by to samozřejmě mělo platit i opačně a páni tvorstva by se měli také zamyslet nad potřebami nás žen. Ale to až někdy příště, teď jsou na řadě jejich představy o tom, co by měla dělat žena, aby byl její miláček v sedmém nebi.

Berte tento seznam trochu s nadsázkou a vtipem, i když většina bodů, když je vyzkoušíte v praxi, určitě přinese ovoce…

 

Začínáme, jak jinak, sledováním televize... 

1. Měly byste se, dámy, naučit, kdy mluvit a kdy radši ne, to nám vadí asi nejvíc, tlacháte pořád a hlavně o ničem… Rozhodně nás nezajímá, jak jste se měly posledních pár hodin, co jsme se neviděli, když je v televizi olympiáda nebo jiný velice důležitý sportovní přenos!

2. Nenuťte nás, abychom trávili čas s vašimi kamarády, pokud budeme chtít, určitě se přidáme sami. A vy byste měly mít svůj život a své zájmy, budeme si vás víc vážit, když budete samostatné

3. Z bodu číslo dva, vyplývá bod další… Nechte nás, ať si občas vyrazíme s kamarády na pár piv, probereme život a upustíme páru

Článek

Manipulátor si ani sám neuvědomuje, co dělá a věří tomu, co říká Foto:

19 tipů, jak poznat muže, od kterého je lepší rychle utíkat pryč!

ÚPLNĚ NEJHORŠÍ TYP CHLAPA NA SVĚTĚ JE MANIPULÁTOR! Možná nám dáte některé z vás za pravdu, protože něco podobného měly po svém boku.

 

4. V posledním letech je trendem, že se někteří muži pletou do vaření (Zdenda Pohlreich a spol.), je jich plná televize. Muži ale vzkazují: Je to prostě ženská záležitost a jestli neumí žena vařit, neměla by se hnát do vztahu. Pokud budeme chtít něco uvařit, bude to jen proto, že nás to baví.

5. Nákupy! Muži obecně nakupování nesnášejí, to je známá věc. Ale hlavně, pokud už někdy uděláme ten vstřícný krok a vypravíme se na nákup, stejně je to vždy špatně… Mléko má moc tuku, rohlíky jsou včerejší a maso je malinko nazelenalé… Tedy, nakupujte si samy!

6. A co třeba někdy zaplatit v restauraci za nás oba? Proč ženy na jednu stranu hlásají emancipaci, ale pak jsou uražené, když jim přítel řekne, že dnes platí ona… Dozvídáme se pak, že nemáme slušné vychování?!

Článek

Co nám prozradí tato anketa... Foto:

17 chlapských sexuálních tipů: Co jim vadí a jaké při tom děláme chyby!

Zajímalo nás, jaké chyby my ženy v sexu nejčastěji děláme, a proto jsme rozdaly dotazník mužům v našem okolí s otázkou, co se jim nejvíce líbí a čeho bychom se měly spíše...

 

7. Co kdybyste si odpustily to vaše věčné bolení hlavy… Jednou máte vztah a sex k němu patří! A vaše věčné výmluvy jsou trapné, proč máme mít sex jen tehdy, když se chce vám?

8. Ženy a jejich orientační smysl, to je věc, se kterou se pravděpodobně nedá nic dělat. Ale aspoň se snažte a nehrajte si na blondýnu vždy, když na chvíli znejistíte! Chvíli přemýšlejte, a pokud nic… Určitě máte ve svém mobilu, který nedáte prakticky z ruku, nějakou navigaci. Ta blonďatá není a cestu vám ukáže!

9. Vaše otázky na to, jak vypadáte a jestli jste náhodou po Vánocích nepřibraly… Neptejte se nás, nikdy vám popravdě neodpovíme! A proč? No, dokážete si to představit? Hodinová diskuze o ničem (jsem tlustá, stará, najdeš si mladší, už mě nemáš rád, nelíbím se ti…)

10. Při sexu máte povoleno říkat jen sprosťárny a čuňačinky, jinak jen smyslně vzdychejte, jestli nechcete tu úžasnou chvilku úplně zazdít

Článek

Miluješ mě pořád? Foto:

"Miluje mě ještě?" Máme pro vás TEST jak to poznat

Pochybujete na svátek lásky o citech svého partnera? Přesvědčte se!
Horoskopy 2018

reklama

reklama