reklama

5 důkazů, že váš muž prochází krizí středního věku

Když jsem se jednou přistihla, že už několik dnů trávím nepřiměřeně dlouho prohlížením si obrázků s různými účesy (ideálně ve stylu ombre), tetováním a piercingem a zároveň přemýšlím, které z nich si vyberu, došlo mi, že se mnou něco není úplně v pořádku. Mrkla jsem na sebe do zrcadla a sjela se kritickým pohledem od hlavy až k patě. Rázem jsem si vzpomněla na oblíbený film mé mamky – Vrať se do hrobu. No, nejspíš na mě leze nějaká krize, a to je mi 36 let! Ale stejně mi to asi nezabrání nabarvit si vlasy na růžovo a splnit si tak sen z mládí.

A víte, co mě v tom ještě utvrzuje a zároveň mě to i uklidňuje? Že podobné manýry sleduju také u svého manžela. Jaké jsou tedy signály počínající krize středního věku?

Touha po piercingu Foto:
Zdroj: Thinkstock
Touha po piercingu

Tato pro někoho vkusná, pro jiného naprosto nepřijatelná „ozdůbka“ se stala symbolem určité rebelie, odlišení se od většiny společnosti. Je to způsob, jak někoho zaujmout nebo jak dohnat to, co jsme v mládí nestihli. Až jednou dorazí manžel z práce s „napíchlým“ obočím, kuličkou na bradě nebo si při milostných hrátkách všimnete kroužku v bradavce (na piercing na penis si snad netroufne), pokuste se zadržet smích. Už jenom kvůli sobě – nikdy nevíte, kdy zatoužíte nechat si propíchnout pupík vy.

Horoskopy 2018

reklama

reklama