reklama

8 nejlepších a nejhorších malých prostorů pro sex

Rádi experimentujete? Vzrušují vás během milování nekonvenční stísněnější prostory, které dodávají vašim hrátkám další rozměr? „Malé prostory jsou pro oba partnery skvělé hned ze dvou důvodů. Zaprvé pro zvýšení intimity a zadruhé tak v sobě pěstujete smysl pro dobrodružství," tvrdí sexuální terapeut Ian Kerner, autor bestselleru „She Comes First“.

Při sexu v menším uzavřeném prostoru je klíčové, jakou si vyberete pozici. Můžete zariskovat a zvolit něco krkolomného nebo jednu z klasik – na koníčka. Je pravda, že ne všechny malé prostory nabízejí pro sex stejné podmínky. Vytvořili jsme proto jakési pořadí těch nejlepších a naopak nejhorších, kde vám může hrozit klaustrofobie. Na druhou stranu, není to navíc další vzrušení?

sex limuzína Foto:
Zdroj: Thinkstock
Limuzína

Mít sex v limuzíně vyjadřuje dokonalou rovnováhu elegance a nestoudnosti. Je to perfektní způsob, jak se cítit jako rocková hvězda. Pohodlná sedadla potažená kůží, šampaňské coby aperitiv nebo dezert – vyberte si sami. Bonusové body získáte navíc za to, jestliže si necháte stažené střešní okénko.

Horoskopy 2018

reklama

reklama