reklama

Speciál SVATBY: Romantické destinace, kde si užijete prosluněné líbánky

Plánujete svatbu a ještě nevíte, kde strávíte líbánky? Přinášíme vám zajímavé tipy na pohádkové destinace, kde se vám bude líbit. Potěšíme nejen páry, co milují zahraničí, ale i ty, co nedají dopustit na krásy Česka. Tak tedy, která místa jsou pro první dny v manželství jako stvořená?

Fantastické Řecko vás zahřeje Foto:
Zdroj: Thinkstock
Fantastické Řecko vás zahřeje, a to nejenom příznivou cenou!

Pokud vás láká sluníčko, pohoda, čiré moře a chutná kuchyně, odleťte do Řecka. Na výběr máte hned z několika ostrovů a záleží jenom na vás, který si vyberete. Každý totiž má své kouzlo.

Lefkada láká na bílé skály a smetanový písek, větrný Kos umožňuje sjíždět vlny, Rhodos nabízí nespočet památek a Kréta zase přírodní scenérie. Na Zakynthosu se setkáte s karetami a na jedné z nejkrásnějších pláží světa Navagio spatříte pozoruhodné odstíny moře, ze kterých vám bude doslova přecházet zrak.

A opomenout nemůžeme ani malinkatý ostrůvek Santorini, který je pokládán za jeden z nejromantičtějších vůbec. Právě tady se stanete svědky těch nejpůsobivějších západů slunce na celé planetě. Taková romantika ale není zadarmo a pobyt tady se vám může opravdu nehezky prodražit, a to klidně i na 30 000 za osobu. Zato Rhodos, Zakynthos nebo Krétu si užijete s polopenzí na osm dní už od 12 000 Kč.

 

Tip: Řecko je proslulé také tím, že právě sem snoubenci odjíždějí, aby si řekli své ano na pláži. Svatební balíček se vším všudy a týdenní dovolená vás vyjde asi na 29 000 Kč na osobu.

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama