reklama

4 nejnebezpečnější polohy (nejen) pro jeho penis

Každý sex se vždycky nepovede. Může být nudný, chladný, nijaký. Jenže taky se u něj můžete pěkně zranit, tedy spíše váš partner a jeho chlouba. Kdo to zažil, ví, jak je to nepříjemné. V lepším případě ho to za chvíli přestane bolet, v tom horším skončíte na pohotovosti.

Na sexuální úrazy tohoto typu má lehce vliv míra vášně nebo hladina alkoholu, ale nejvíce je na vině výběr nevhodného místa (například toaleta v letadle, spižírna...) a nevhodných pozic – a nemusí se jednat o nic krkolomného. Jaké pozice byste měli raději vynechat, nechcete-li riskovat partnerovo zdraví?

penis pračka Foto:
Zdroj: Thinkstock
Dychtivý šéf

Jak se provádí: On stojí na špičkách, zatímco vy sedíte na pultíku před ním, třeba na kuchyňské lince, na skříňce nebo na pračce. Hodně spontánní záležitost…

 

Proč je to riskantní: Sedíte-li na pultíku a váš partner se v žáru vášně netrefí, má jeho penis smůlu, protože mu nezbývá nic jiného než narazit do vaší stydké kosti nebo do skříňky, pračky apod. Většina případů zlomenin penisu se stává tehdy, když je úd pořádně prokrven. Tedy během erekce a při velmi energickém a živelném pohlavním styku.

 

Co je také nebezpečné: Jakákoliv pozice ve stoji, kdy je váš partner na konečcích prstů. Může ztratit rovnováhu, prsty u nohou se snadno podlomí a chudák chlap narazí do nějaké tvrdé bariéry, která ho nekompromisně odzbrojí.

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama