reklama

HRŮZA: Chtěla se zbavit tetování a koupila si přípravek na internetu!

Následky neodborného odstraňování tetování Foto:
Následky neodborného odstraňování tetování
Foto: facebook.com

Vzhledem k tomu, že náklady na odstranění tetování, kterého se chcete z nějakého důvodu zbavit za pomoci odborného použití laseru, bývají dosti nákladné, rozhodla se tato dívka ušetřit a koupila si v online obchodě přípravek, který jí měl pomoci tetování odstranit.

Upozornění: Tento příběh s fotkami rozhodně není pro slabé nátury.

Třiadvacetiletá Jess Hardy, která si ve snaze odstranit ze svého těla jméno svého bývalého přítele koupila přípravek na pochybném webu, záhy velice litovala. Stál 15 britských liber, což je cca 550 korun českých. Výsledkem byla díra v paži – chemikálie jí způsobily strašlivé a bolestivé popáleniny.

„Bylo to, jako by mi někdo nalil na ruku nějakou hořlavinu, pak ji zapálil a ještě na to nalil konvici vařící vody,“ řekla Jess. Její rány vypadaly opravdu velice zle. Tento přípravek, který je na onlinu volně dostupný, obsahuje chemické žíraviny v kosmetice zakázané.

Odstraňování tetování - Obrázek 4 Foto:

Vždy je lepší odborné odstranění

Klinický dermatolog Sean Lanigan, který dívku ošetřoval, říká, že si Jess opravdu vytrpěla strašlivou bolest. Tyto sady DIY vám skutečně tetování odstraní, ale rozhodně to nefunguje, jak dodavatel inzeruje – tenhle přípravek vám prostě vypálí kůži až do masa. A to vše díky TCA (kyselina trichloroctová), což je chemická látka, která je v kosmetice rozhodně zakázána.

V současné době se tento online obchod vyšetřuje a přípravek, který prodával, zkoumá. Odborníci varují spotřebitele, aby si v žádném případě přes internet nikdy nic takového nekupovali. Zdraví a bolest, kterou za to zaplatíte, je příliš vysoká.

Odstraňování tetování Foto:
Horoskopy 2018

reklama

reklama