zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Tatiana a Vojtěch Dykovi: Další dítě na cestě? Dočkají se vytoužené holčičky?

David Laštovka , Vydáno: 12.09.2021
Herečka Tatiana Dyková má z prvního manželství s producentem Pavlem Čechákem dva syny: šestnáctiletého Františka a třináctiletého Cyrila. Se svým současným mužem, zpěvákem a hercem Vojtěchem Dykem pak osmiletého chlapečka Lojzíka. Společně tak vychovávají tři kluky. Jak jim soužití pod jednou střechou klape a jaké metody při výchově svých dětí uplatňují? A pořídí jim ještě jednoho sourozence?

reklama

Když si spolu začali, jejich vztahu mnozí příliš šancí nedávali. O sedm let starší herečka však Vojtu okouzlila a stala se jeho životní láskou. Před osmi lety se jim narodil syn Alois a v roce 2019 si symbolicky prvního máje řekli „ano“. Vojta si padl do oka i s vyženěnými syny, které bere jako vlastní a rozdíl mezi nimi a svým potomkem nedělá. Rodinné soužití si nemůže vynachválit. „Upřímně musím říct, že naše rodina se dokáže zabydlet během pěti minut úplně všude. Ve výzkumném, biologickém, literárním ústavu, knihovně, v divadle, prostě kdekoliv,“ prozradil s úsměvem Vojta v Rozpravách Milana Heina. 

Vychova dětí podle Vojtěcha a Tatiany Dykových

Co se týče výchovy, dětem prý dopřávají naprostou volnost. „Každý ze synů potřebuje něco jiného, což je na tom nejsložitější. Nejstarší má v sobě klidnou moudrost, prostřední potřebuje vymezit určité hranice, nejmladšímu občas musíme dodávat sebevědomí, aby se nebál sdělit svůj názor a projevit se. Ale přísní, akurátní nejsme. V podstatě jim všechno povolujeme,“ uvedl Dyk.

Podívejte se na manžele Dykovy ve speciální Show Máme rádi Jiřinku: 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Máme rádi Jiřinku (1) - Seznámení Vojty Dyka s Jiřinou

Jestli některé z dětí půjde v jejich šlépějích, se podle Vojty a Tatiany ještě s jistotou říci nedá. Vše tomu ale nasvědčuje. „Prostřední syn Cyril ten dar improvizace v sobě má, z fleku pobaví celou společnost. Je také obrovsky pohybově nadaný. Tvrdí, že kdyby bylo nejhůř, ale opravdu nejhůř, tak by hercem byl. Nejstarší říká, že možná by se jednou viděl někde za kamerou, ale rozhodně ne před ní. Dělal přijímačky na gymnázia, vybral si ta nejtěžší, baví ho se učit, vzdělávat a získávat nové informace. Jde si svým směrem a je strašně zajímavé ho sledovat. Nejmladšího Lojzíka baví všechno, hraje také úžasně na klavír,“ přiblížila herečka. „Prostřední syn měl na chalupě kamaráda a Táňa ho zastihla, jak zrovna odcházeli ze stodoly se sadou nožů, které normálně používáme na krájení chleba, cibule, prostě na vaření. A on říkal: „My jsme pitvali, myšičku, maminko.“ Tak třeba bude jednou veterinář,“ přidal usměvavou příhodu Dyk.

Skladba You Don´t know Who I am (v překladu Nevíš, kdo jsem)  je o lásce a je věnovaná jeho ženě Tatianě.

Vojtěch Dyk napsal píseň své ženě Táně. V klipu spolu i tančí, stejně jako doma

Pokud bude další miminko, bude to holčička

Přestože děti od sebe dělí jistý věkový rozdíl a dva z nich mají jiného tatínka, vycházejí spolu skvěle. „Nejstarší už má samozřejmě svoje kamarády, partu, už má i holku a trochu jiné zájmy. Zároveň je ale velmi tolerantní a s nejmladším Lojzíkem si občas pořád hraje a věnuje mu svou pozornost,“ prohlásila Dyková, která nevyloučila, že by si s Vojtou pořídili ještě jedno miminko. Ideálně vytouženou holčičku. „Jestli se rozhodneme jít do toho znovu, tak myslím, že ji mít budeme. Mateřství je pro mě v životě zásadní,“ prozradila v rozhovoru pro Magazín DNES. Ženský element by si v domě velmi přála. Čtyři „chlapi“ jsou na ni občas moc. Dokonce přiznala, že od nich ráda utíká pryč. „Trpím, když alespoň jednou do týdne nemůžu být sama. Myslím absolutně sama,“ překvapila Tatiana.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přes prsty - upoutávka

Charismatického Vojtěcha Dyka můžeme na televizních obrazovkách vidět 12. 9. na TV Prima v novém českém filmu Přes prsty, za kterým stojí osvědčený scenárista Petr Kolečko, známý svými seriály Most! Okresní přebor či komedií Padesátka. Kromě něj se ve filmu představí také Jakub Prachař, Jiří Langmajer, či Petra Hřebíčková

Petře Hřebíčkové se podařilo utajit i těhotenství i porod.

Petra Hřebíčková porodila. Je to do třetice holčička? Lékaři ji strašili, že nebude mít děti

reklama

Související témata: Přes prsty , FTV Prima , Vojtěch Dyk , Tatiana Vilhelmová , děti

reklama

Přečtěte si také

reklama