Haďák zuří. Složil pro Sid píseň, ona ale natočila zamilovaný duet s Filipem

ZOO (112) – Zpívání Sid a Filipa

Šimon Bilina (27) nemá jako Adam svého kolegu Filipa v podání Tomáše Kluse (36) zrovna v oblibě. Moc dobře cítí, že je pro něho sokem v lásce. Tím spíš ho vytočí skutečnost, že udělal pro svou milou Michaelu Pecháčkovou (19) coby Sid nádherné gesto, zatímco ona upřednostnila Filipa. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Sid se jako náhradnice legendární Lady X osvědčila a sklízí úspěchy nejen coby ošetřovatelka s patentem na unikátní metodu líhnutí vajíček želvy obrovské, ale i coby zpěvačka. Jako Lady Y zaujala natolik, že ji v zoologické zahradě vyhledá majitel soukromého rádia a nabízí jí možnost zúčastnit se pěvecké soutěže. Zádrhelem je však nutnost tvořit duo. „Ale já zpívám sama, nemám s nikým nic nacvičeného,“ odmítá s díky Sid, již nepřesvědčí ani nabídka sehnání partnera nebo lákavá finanční výhra.

Rozhovor v infocentru slyší i fotograf Filip a bez váhání na jedinečnou příležitost zareaguje. Podaří se mu Sid přesvědčit, aby spolu přece jen soutěžili. V dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit ve čtvrtek večer na Primě, tak natočí zamilovaný klip. Kameramanem se stane nenapravitelný lovec žen Franta Kolman. Ačkoliv ustál potenciální duševní problémy, kdy bláznil z dvojčat Izy a Tes, maléry se ho drží stále. Sid to totiž pěkně zavaří.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Bez jejího i Filipova vědomí nahraje záznam na webovou stránku rádia. Jenže mezitím se bohatá dědička sklářského impéria dozví pravý důvod, proč se Filip tak angažuje. „Nemám žádný hudební ambice, ta soutěž mě moc nezajímá. Ale je to možnost, jak strávit s Aničkou čas, a zjistit, jak na tom jsme,“ přizná Filip kamarádovi Romanovi u oběda. Netuší, že jejich rozhovor vyslechne Sid a kvůli tomu okamžitě změní názor na svou účast.

Čtěte také: Zděšený Albert se strachuje o zdraví. Tuší, že Kristýna plánuje zákeřnou pomstu

Naneštěstí o ničem z toho neví Haďák, k němuž se dostane pouze informace, že Sid bude soutěžit s Filipem. Je to pro něho o to větší rána, že pro svou lásku složil písničku a chtěl se pěveckého utkání účastnit s ní. Rozzuřený k ní proto přiběhne a strhne se ostrá hádka. „To jsi za celý den neměla čas mi to říct? Proč zase něco podnikáš mně za zády?“ běsní Haďák.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 7. 2024

Berani, dnes pravděpodobně více než obvykle toužíte po samotě. Ačkoli jste se možná zavázali k účasti na nějakém večírku nebo setkání, nyní se vám tato myšlenka může zdát otravná. Možná budete raději pracovat na nějakých úkolech či projektech, nebo si budete chtít jít zacvičit a uvolnit část napětí, které cítíte. Druhá možnost je dobrá. Pokud si zacvičíte dříve, možná budete mít později chuť někam vyrazit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.