Jan Kopečný tatínkem. Kvůli nové roli se chce v seriálu změnit

ZOO (121) – Kamil chce být správný táta

Konečně víme, ze kterého muže učiní těhotná Denisa Pfauserová (34) v seriálovém životě otce. I když by jím klidně mohl být Tomáš Klus (37) coby fotograf Filip, tatínkem se nakonec stane Kamil v podání Jana Kopečného (33). Jak se k nové roli postaví? Dospěje a přijme zodpovědnost? Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Vztah Mariky a Kamila se zprvu zdál idylický. Sukničkář a notorický lhář tvrdil, že se polepšil, a sympatická brunetka zářila spokojeností. Svou proměnu okázale dokazoval i velkým usmiřovacím gestem s Viky, jíž se omlouval za všechna příkoří, která jí kdy způsobil. Zatímco jeho bývalá přítelkyně se údajné nápravě jen smála, Marika svému milému věřila a plánovala svatbu.

Jenže i jí časem spadly růžové brýle a poznala, co je bohatý synek vlastně zač. Zklamání léčila krátkodobými románky a žal pravidelně zapíjela alkoholem. Nevydržela ani láska s fotografem zoologické zahrady Filipem. Na jejich drsný rozchod zakončený úderem kytary přes hlavu návštěvníci baru jen tak nezapomenou. O to větší bylo překvapení, když Marika zjistila, že je těhotná.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Přestože by adeptem na tatínka mohl být i Filip, nakonec jím není nikdo jiný než ničema Kamil! Ten ale z nastávající otcovské role rozhodně nijak nejásá. „Je to tvoje dítě, ti říkám. A jestli si myslíš, že půjdu na potrat, tak to se pleteš,“ rozčilovala se Marika, zatímco Kamil ji osočoval, že to na něho navlíkla a teď jen využívá situace. V dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit v úterý večer na Primě, ale otočí. „Nenechám tě na holičkách. Přemýšlel jsem o tom a byl bych rád, kdybychom to spolu ještě zkusili. Třeba je to dítě nějaké znamení, abychom spolu my dva nakonec byli,“ míní Kamil a Marika jen nevěřícně valí oči.

Čtěte také: Denisa Pfauserová skrývala bříško do pátého měsíce. S Mádlem se sejdou na pískovišti

Ihned mu připomene jeho naléhání, aby šla na potrat, a jedním dechem ho uklidní, že z něho žádný táta nebude. „Ty budeš jenom zploditel a živitel, ale tátu z tebe rozhodně dělat nebudu. Já tomu dítěti nechci zkazit život,“ tvrdí odhodlaně a zdá se, že ji Kamilovo přesvědčování neoblomí. Nebo ano? Může se prohnaný lump kvůli miminku doopravdy změnit? Je možné, že jeho snaha ukončit s Albertem nechutnou sázku týkající se Kristýny je první vlaštovkou jeho zodpovědnosti a nápravy k lepšímu?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.