Když to Jana Plodková coby Renata roztočí v baru u tyče, mafiánům měknou mozky

Černé vdovy II (3) - Renata to roztočí ve strip baru u tyče

Postavě Jany Plodkové v oblíbené černé komedii ani druhá řada neubírá na vzezření křehké blondýnky. Když začne jí a dalším dvěma vdovám jít o život, přestává ale už stačit rozhazovat pohledy naivní „blbky“. Teď musí odhodit svršky a přesvědčit nekompromisního mafiánského bose, že je rozenou striptérkou s vášní pro tanec u tyče. Podívejte se na exkluzivní ukázku, jak to rozjela. Za takový tanec by se nemusela stydět ani mistryně v pole dance. Jenže všechno není, jak se může na první pohled zdát.

Když Veronika kvůli své romantické chvilce s Denisem přijde o zásilku drog k uvaření dalších veselých lízátek na prodej, začíná jít skutečně do tuhého. Černé vdovy dluží, kam se podívají, navíc za kšefty, které rozjely daleko za hranicí zákona.

Teď už jim nejde ani tak o to, aby detektiv Olin spolu s neúprosnou kriminalistkou Alenou (Vanda Hybnerová) neodhalili pravdu o vraždách jejich manželů, ale o holé životy. Vkročily na tenký led a ten se nesmí prolomit.

Madam Skleník v podání skvělé Ivy Janžurové se v jednání s Johanou projeví jako chladnokrevná vyjednavačka, navíc její znalosti jedovatých bylin jsou opravdu znepokojivé, což Johana okusí na vlastní kůži, když polkne pár doušků bylinkového čaje a dusící se padne uprostřed děsivé zahrádky drsné obchodnice v křečích k zemi. Stará dáma si tuhle chvilku náležitě vychutná a s podáním protijedu vdově na pokraji života rozhodně nespěchá.

Je čas jednat! Johanu s Renatou krizová situace zavede do nevěstince, kam se snaží dostat pod rouškou lsti. Předstírají, že jdou na konkurz. Renata musí ohromit obezřetné mafiány natolik, aby Johana mohla získat zpět ukradenou zásilku drog, kterou skrývají v zamčené kanceláři.

Právě tahle scéna pro Janu Plodkovou znamenala nasadit paruku, odvážný strohý kostým a vlnění se u tyče. „Tanec u tyče je strašně náročná disciplína,“ přiznala po natáčení herečka, u které to v seriálu vypadá, že všechno nádherně zvládla. Ovšem omyl.

Za Plodkovou zaskočila u tyče dublérka

Při akrobacii u tyče herečku nahradila dublérka. „Není to tak, že se člověk chytne tyče a otočí se. A protože režisér Radek Bajgar chtěl profesionální výkon, musel to udělat někdo jiný. Věděla jsem, že se to nezvládnu naučit za tak krátkou dobu a tak dokonale. Byla jsem za svou dvojnici ráda,“ prozrazuje Plodková, jak se natáčela daná scéna, kterou uvidíte v Černých vdovách ve středu večer na Primě nebo zpětně na primaplus.cz. „Dublérka to za mne krásně rozjela, a ačkoli jsem se ji snažila napodobit, byla jsem nesmírně šťastná, že zabírají pouze můj obličej.“

Vše natočeno a nikdo nic nepoznal, tak měl vypadat výsledek. Povedlo se. „Jsem ráda, že to na obraze vypadá lehce, ale opravdu je to tak náročné, že dublérka byla jediná možnost,“ prozrazuje na závěr Jana Plodková.

Čtěte více o pole dance: Nebojte se tance na tyči. Proč má stále víc příznivců?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.