Celebrity

7. února 2023 16:08

Eliška Reiglová

Jana Plodková o roli vdovy Renaty: Žije si moc v oblacích. V čem je jí blízká?

Černé vdovy II (2) - Lízátkový gang na tenkém ledě

Černé vdovy jsou opět v roli vražedkyň, opět řeší vztahy a opět se musí vypořádat s černým byznysem. Hlavní hrdinky ale prošly určitou proměnou. Jana Plodková (40), představitelka Renaty, promluvila o tom, co ji ještě čeká. Podívejte se na to v exkluzivní ukázce.

Renata, Johana a Veronika uslyší výstřely před chatou. Nájemný vrah Mario, kterého si objednal šéf kriminálky Písařík, právě zavraždil Renatina manžela Mirka a chystá se zabít i vdovy. Veronika ale své kamarádky zachrání, když vraha zabije lahví od šampaňského.

VSTUPTE S NÁMI DO PRIMA+ A UŽÍVEJTE SI KVALITNÍ ČESKÉ I ZAHRANIČNÍ FILMY A SERIÁLY!

Takto odstartovaly první okamžiky Černých vdov ve druhé řadě oblíbeného seriálu z žánru černé komedie, jehož první řada byla odvysílána v roce 2019 a diváci tak na pokračování čekali dlouhé tři roky. Postavy se od té doby výrazně charakterově změnily a čekají je zapeklitější situace než kdy dřív.

Nevědomost je pryč

„Renata se dostala do bodu, kdy by měla vést firmu po svém otci, ale ví, že na to nemá. Je spíš ten domácí typ. Najednou je všeho moc, nemá čas na dceru, na sebe, na nic. Klid z první série, který tkvěl v tom, že žila v sladké nevědomosti, je pryč. Naštěstí přátelství zůstalo, ačkoliv přátelit se a společně i pracovat mnohdy přináší tření a další zajímavé situace,“ řekla pro Prima Ženy Jana Plodková, která nedávno překvapila svým aktivismem, jak se její postava změnila.

Stejně jako Johana a Veronika i Renata je vražedkyní, která se musí s následky svých činů denně potýkat nejen v souvislosti s okolím, ale hlavně duševně. Jana Plodková tvrdí, že jí samotné koncept braní spravedlnosti do vlastních rukou blízký není, věří v systém.

„Že bych takto důsledně zvažovala odstranění nějaké osoby, to mě nikdy nenapadlo. A nenapadne. Každý má právo na život a jakmile nějakým způsobem poruší pravidla fungování ve společnosti, jediná cesta je cesta práva. Ačkoliv se nám může zdát, že naše míra práva je spravedlivější,“ zmínila herečka pro Prima Ženy hlavní rozdíl mezi sebou a svou seriálovou postavou.

Růžová budoucnost

Černé vdovy budou mít ve druhé řadě seriálu na talíři ještě více potíží než v řadě první. Vytoužený klid ve všech oblastech života je proto v dohledné době nečeká, i když protagonistky by si pro svá alter ega přály život ušetřený intrik a vražd.

Podívejte se také na druhou exkluzivní ukázku z Černých vdov. Renata možná není taková naivka, jak se tváří.

„Ideální život pro Renatu by bylo žít ve šťastném manželství, v rodinném kruhu, s kamarádkami po boku. Nejlépe dny zalité sluncem a s růžovými mráčky v dáli. A hlavně nic neřešit. Její romantická duše se nedá zapřít,“ myslí si Jana Plodková, jak řekla pro Prima Ženy.

Renata je hromosvod

Jana Plodková je éterická bytost, která na sebe přitáhne pozornost kamkoliv vkročí. To je jedna z mála věcí, které má společné s Renatou, kterou i přes velké odlišnosti ztvárňuje výborně. Povahově je si s ní blízká jen v jedné věci.

Čtěte také, jak Jana Plodková s Jiřím Langmajerem nedávno zažili robinsonádu v Thajsku.

„Renata pro mě natolik žije v oblacích, že těžko se mi hledá nějaký společný bod. Snad jedině mi je blízká v tom, že je takovým propojovatelem mezi holkama, jakýmsi hromosvodem. Což v jistých situacích můžu říct, že tak to mám i já,“ prozradila dále herečka o své roli.

Sdílejte článek
Štítky Jana Plodková seriál Černé vdovy Jitka Čvančarová právo Lucia Siposová herci seriálu Černé vdovy

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.