Celebrity

15. března 2023 11:20

Marie Makovská

Kryštof Bartoš napsal Martině Babišové básničku o zadku. Pak přiznal lásku k jiné herečce

Babišová a Bartoš v 7 pádech Honzy Dědka

Herci Martina Babišová (29) a Kryštof Bartoš (31) se setkali náhodou a začali úplně odzadu, tedy konverzací o rozchodu. V oblíbené talkshow to pěkně rozbalili a prozradili hned několik peprných detailů ze svého vztahu.

Herečka Martina Babišová v poslední době zazářila například v seriálu Sedm schodů k moci, v němž si zahrála svéráznou kolegyni hlavní hrdinky Aničky Kristýnu, která má všechno tak trochu na háku. Do oblíbené talkshow 7 pádů Honzy Dědka zavítala po boku partnera a herce Kryštofa Bartoše a promluvila o jejich osudovém setkání.

Přečtěte si také: Matěj Ruppert prozradil, jak přišel o panictví. Měl co dělat, aby se nerozplakal

„Potkali jsme se náhodou v kavárně. Kryštof se mě ptal, co tam dělám, a začal se mi koukat do papírů, které jsem měla na stole. Studovala jsem zrovna stadia rozchodu,“ zavzpomínala Martina Babišová.

Kryštof Bartoš byl tou dobou celkem čerstvě po rozchodu, a tak se mu téma hodilo. „Řekl jsem jí, že to jsem nedávno studoval taky. A tak jsme si hned padli do oka. Začali jsme se bavit o rozchodu a šíleném rozvodu Johnnyho Deppa s Amber Heard,“ vysvětlil Kryštof a dodal, že nešlo o žádné první rande. „Náhodou jsme se potkali v kavárně a vedle Martiny jsem si sedl, protože jinde nebylo místo,“ doplnil. „A já jsem si myslela, že sis tam sedl naschvál,“ zasmála se Martina.

Zatímco Martina Kryštofa znala, on v talkshow vtipkoval, že věděl, jen kdo je Monika Babišová (48). Na svou jmenovkyni herečka v životě naráží velmi často a kolikrát už čelila radám okolí, aby si snad raději změnila příjmení. „To si doma vyřídíme,“ vyhrožovala Kryštofovi naoko Martina. Na vyřizování toho měli po natáčení více. Kryštof totiž píše básničky a ukázalo se, že nejen své přítelkyni.

Čtěte také: Písničkář Pokáč o svých začátcích. Psal jsem jen o počítačích, holky to nezajímalo, tvrdí

„Napsal mi básničku o mém zadku. Byla moc hezká. Když mě ale jednou nas*al, obřadně jsem ji spálila. A lituju toho,“ otevřela téma Kryštofova poetického ducha Martina. „Napsal jsem báseň i Martě (Dancingerové), nikdy jsem jí ji ale neposlal. My jsme se v šestnácti potkali na recitační soutěži Poděbradské dny poezie a tehdy jsem se do Marty platonicky zamiloval,“ šokoval nejen svoji partnerku, ale i Martu Dancingerovou (31), která také seděla na jevišti v křesle pro hosty.

„Tu stejnou? To jsi zrecykloval?“ zeptala se překvapeně Marta. „To píšeš básničky všem?“ pustila se do Kryštofa i Martina. „Všem ne,“ kál se Kryštof. „Aha, jenom dvěma v téhle místnosti,“ dodala Martina. Směr, kterým se rozhovor stočil, zaujal i dalšího hosta, zpěváka Matěje Rupperta (45). Později se ukázalo, že ze zákulisí poslouchal rovněž Martin Zounar (55), který přišel na scénu jako poslední. Celý tento díl 7 pádů Honzy Dědka tak ovládlo zábavné propojení témat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.