Margita poprvé od smrti své Haničky promluvil k lidem. Svěřil se s milou zprávou

Štefan Margita poprvé promluvil k fanouškům po smrti Zagorové

Uběhl téměř měsíc od smrti jedné z nejznámějších českých zpěvaček. Po Haně Zagorové smutní nejenom fanoušci, přátelé a rodina, ale především její manžel, Štefan Margita. Ten promluvil poprvé od jejího odchodu a pro fanoušky si připravil milé překvapení.

Štefan Margita tvořil se svou o deset let starší Haničkou jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu. Po smrti Hany Zagorové se Margita na nějaký čas stáhl do ústranní, kde zpracovával bolest a pocity z odchodu milovaného člověka. Nyní však operní pěvec nahrál první video pro magazín Showtime, ve kterém promluvil ke všem fanouškům zesnulé zpěvačky.

I když se mu to evidentně říká s těžkým srdcem, v jeho očích se leskne světlo naděje. „Není to lehké období, ale i tak bych vám rád prozradil něco, co jsme s Hankou chystali, a i tak to chceme uskutečnit,“ začíná své povídání ve videu. Margita dostal po druhém koncertu, který byl tehdy věnovaný jako pocta Karlu Gottovi, nabídku v O2 aréně uskutečnit svůj vlastní koncert.

„Když jsem přijel domů, tak jsem to Hance oznámil a říkal jsem jí, že to bude po dlouhé době opět její návrat na jeviště a že na konci koncertu zazpívá některé svoje písničky,“ pokračoval Margita ve vyprávění. „Hanka tehdy řekla: Ano, to je úžasný nápad. My spolu zazpíváme Můj čas a já zazpívám Rybičko zlatá, přeju si,“ prohlásil roztřeseným hlasem dojatý Margita.

Koncert pro Haničku

Na společné účinkování a velkolepý návrat na pódium se prý Hana Zagorová velice těšila. „Osud nám nenahrál. Stala se tragédie a mou milovanou Hanku já tady už nemám…“ Margita však přání své zesnulé manželky splní a pro fanoušky si připravil krásnou zprávu. „Drazí přátelé, když dovolíte, ten koncert uskutečníme 24. ledna 2023 v O2 aréně. A můžu vám jen slíbit, že Rybičko zlatá přeju si, tak i duet Můj čas na tom koncertě zazní. Jací tam budou hosté, vám ještě neprozradím, ale bude tam elita pěveckých umělců,“ uzavřel své povídání šestašedesátiletý Margita, který doplnil informaci, že celý koncert bude věnovaný právě Haně Zagorové, která by 6. září oslavila 76. narozeniny. Bohužel se jich ale nedožila.

Hana Zagorová kromě zpěvu zazářila také na filmovém plátně. Svou budoucnost plánovala i na nemocničním lůžku. Se svým manželem chtěla odletět na dovolenou a toužila vydat nové album. Své sny a pozitivního ducha neopouštěla ani v nemoci, které bohužel podlehla v pátek 26. srpna.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.