Show Jana Krause slaví 10 let: Toto je 10 nejlepších rozhovorů ze zákulisí pořadu

10 let už existuje na FTV Prima pověstný červený gauč, na kterém usedají známé i neznámé osobnosti, aby vedly rozhovor s Janem Krausem. Show Jana Krause navštívilo několik zajímavých žen, s kterými jsme vám přinesly rozhovor. Kamila Moučková jako první televizní hlasatelka, těhotná Jana Pizingerová, Zuzana Norisová vzpomínající na Rebely, nebo Anička Slováčková bojující s rakovinou. Začtěte se do jejich myšlenek.

Populární late night show Show Jana Krause je stálicí televizního vysílání a baví diváky na Primě každý týden již deset let. První díl Show Jana Krause mohli diváci vidět 3. září 2010 (natáčení 2. září) a své jubileum oslaví startem premiérových dílů.

1 500 hostů za 10 let

Za dobu existence pořadu se na dvou červených pohovkách vystřídalo přes 1 500 významných či zajímavých hostů. Prvními hosty pořadu byli tehdejší ministr dopravy Vít Bárta, zpěvačka skupiny Toxique Klára Vytisková a fakír Petr Fiedor. Mezi těmi, kteří se v pořadu objevili nejvícekrát, patří Rytmus (4x) a Tomáš Řepka (3x). Pořad se kromě Česka a Slovenska natáčel i v Miláně, Londýně a New Yorku. Premiérové díly Show Jana Krause uvidí diváci od 2. září každou středu ve 21.35 na Primě.

Ženy, které hýbou světem

Redakce Prima Ženy přináší 5 rozhovorů se zajímavými ženami, které se nebojí vystoupit z řady a vystoupily v Show Jana Krause. Tyto ženy výrazně zasáhly do dění v mediálním světě jako třeba první československá hlasatelka Kamila Moučková, jež se nezalekla ruských vojáků. Anička Slováčková je zase pětadvacetiletá žena, zpěvačka a herečka, která se potýká s rakovinou a rozhodla se o ní mluvit zcela otevřeně. Tím tak pomáhá ostatním. S rakovinou bojuje i Vendula Pizingerová v rámci své nadace.

Nezaměřujeme se jen na Češky, ale i Slovenky, které jsou v České republice jako doma. Herečka Zuzana Kronerová v rozhovoru mluví o nabrání druhého dechu, péči o umírající rodiče, ale i podporu LGBTQ komunity. Zatímco Zuzana Norisová vzpomíná na období, kdy natáčela Rebely a užívala si bezstarostného mládí, Eva Burešová ze seriálu Slunečná prozradila, jaké bylo natáčení během první vlny koronaviru.

Rozhovorů najdete ale daleko více...

1) Kamila Moučková

2) Anička Slováčková

3) Zuzana Norisová

4) Zuzana Kronerová

5) Vendula Pizingerová

6) Eva Burešová

7) Marie Rottrová

8) Vlastina Kounická Svátková

9) Patricie Pagáčová

10) MUDr. Hana Roháčová


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.