Příběh Květy: Po manželství s homosexuálem jsem konečně poznala skutečnou lásku

Dvaačtyřicetiletá Květa zažila šok, který se stane asi jen málokteré ženě. Po dvacetiletém bezproblémovém manželství, kdy vychovala dvě dcery, jí muž oznámil, že od ní odchází, protože je homosexuál!

Manžel prý o své homosexualitě prý věděl už dlouho a tajil to jen kvůli dětem. Když jsou dospělé, Janě je 18 a Lucii 20, nevidí důvod, proč dál potlačovat svou přirozenost. Navíc má prý už dva roky vztah s milencem. A mám se snažit ho pochopit. Copak to jde? Náš rozchod vyvrcholil hádkou, kdy mi řekl: „Podívej se do zrcadla, jak vypadáš. Jsi stará škatule a za pár let bude hůř!" Je fakt, že jako hodně gayů, i můj muž věnoval zevnějšku velkou pozornost, cvičil, obličej měl na rozdíl ode mě téměř bez vrásek, všichni mu hádali tak třicet, ne šestačtyřicet.

V TÉTO RUBRICE NAJDETE I DALŠÍ ZAJÍMAVÉ PŘÍBĚHY NA TATO TÉMATA:

alkohol, nevěra, žárlivost, zneužívání, nespokojenost v manželství, milostný trojúhelník

Sama v bytě

Vše se semlelo v červnu, kdy dcery nebyly doma, odjely na brigádu do zahraničí. Přijet nemohly, tak jsem jim o rozchodu napsala jen krátce. Já se pak ve velkém bytě sama cítila úplně prázdná. S tímhle se nedá nikomu svěřit, byla bych všem jen pro smích. Já ani neměla přítelkyně. Ty staré se vytratily a nové nebylo kde brát. Od narození první dcery jsem nepracovala, manžel trval na tom, že žena se má starat o domácnost. Naše manželství bylo dost homogenní, nikam jsme nechodili. Jasně, pak mi došla spousta věcí, včetně toho, proč třeba nebyl můj muž moc na sex. Tedy asi se ženou...

Nepříjemné zrcadlo

Dost mě zasáhlo, co říkal o mém zjevu. Je ale fakt, že léta na mě byla vidět. Na jeho obhajobu musím říct, že odešel a nechal mi byt i dost peněz. Prý s tím dlouho počítal, našetřil si, dělal top manažera v PR agentuře, měl příjmy dost vysoké. Já se doma nudila, uvažovala jsem, že půjdu dělat, abych nebyla sama, jenže vysokou školu jsem kvůli těhotenství nedodělala a maturitou nikoho dnes neohromíte. A v mém věku, bez praxe, kdo by o mě stál? Možná v supermarketu...

Domácí léčba

Pochroumanou psychiku jsem řešila nejhůř, jak to šlo, alkoholem. Z obligátní skleničky vína k večeři naráz byla lahev, pak dvě, tři. Pitím o samotě se deprese stupňovaly, hlavně kocovinou. Pak mě napadlo, že nejlepší bude se vším skoncovat. Po probuzení, ještě opilá, jsem odkráčela ke sporáku, otevřela kohouty a zalehla. Naštěstí brzy přišla listonoška a ucítila ze dveří zápach. Okamžitě zavolala hasiče a sanitku. Přijeli včas.

Nový pokoj

Mým štěstím bylo, že mě dostal do ruky zkušený psychiatr. Když uslyšel můj příběh, zeptal se dost nelogicky, jak často chodím cvičit. Když se dozvěděl, že vůbec, prohlásil: „Tak se nedívejte na obličej, s tím se dá něco dělat, ale na postavu! Vždyť by vám ji záviděla mladá holka! A pokud jde o to, co říkal bývalý, to neberte vážně, při rozchodu padají i horší invektivy." Druhý den mě přeřadil na pokoj k o čtrnáct let mladší ženě. Ji potkal ještě horší osud. Manžel od ní odešel k její nejlepší kamarádce, s níž dlouho chodil a ona nic netušila. Nechci žít s bečkou, sdělil jí tvrdě. Je fakt, že tak půlmetráku navíc měla. Prožívala to hrozně, trpěla ještě pocitem zrady, který já nezažila. Navíc byla bezdětná, další handicap. Já si uvědomila že proti ní jsem na tom dobře.

Omlazovací efekt

Den předtím, než mě můj „cvokař" propustil, mi představil kamaráda, plastického chirurga. Ten navrhl kompletní rekonstrukci obličeje: úpravu víček, face lifting, vyhlazení vrásek a slíbil, že omlazovací efekt bude výrazný. A byl! Když se koncem září vrátily dcery, nemohly mě poznat! Hned prohlásily, že mě je doma škoda, a aniž bych něco tušila, začaly mi budovat kariéru. Starší Lucie studovala ekonomii a měla přehled. Když přišla, abych se zúčastnila konkurzu na ředitelku marketinku zahraniční firmy, nejdřív jsem myslela, že jde o legraci. Obě mě ale přesvědčily, že za pokus nic nedám.

Výhodná babička

Marketink je havně o komunikaci, umění klienty přesvědčit, což mi docela šlo a vysoká škola k tomu nebyla zapotřebí. Mám navíc výhodu, že umím perfektně anglicky (jedna z babiček byla Angličanka a odmalička na mě mluvila), což byl základní požadavek. Lucie mi dala základní lekce z marketinku, abych byla teoreticky připravená, a spíš ona než já vymyslela projekt, který jsem komisi představila. Po prezentaci se mě jeden člen zeptal, zda pocházím z Winchesteru jako on, prý mám stejný přízvuk. Dost ho pobavilo, když se dozvěděl, že za něj může babička a já tam nikdy nebyla. Těžko říct, zda to něco ovlivnilo, každopádně mě přijali!

Šťastná výpověď

Zapracovala jsem se rychle. Neustálý shon mi nevadí, je to příjemná změna. Sex bylo jediné, co mi trochu scházelo, i když kvůli nevalným výkonům Petra ne zase tolik. I to se vyřešilo když mi přinesl jeden z podřízených, osmadvacetiletý Zdeněk, výpověď. Já ji přijímala nerada, byl velmi schopný, na zvýšení platu však nereagoval, prý má osobní důvody. Jaké, to mi neřekl.

Uragán vášně

Zakrátko se mi náhodou povedlo vyslechnout rozhovor s kolegou, kterému se Zdeněk svěřil, že odchází, protože je do mě zamilovaný! Prý ho vždy vzrušovaly starší ženy, zvlášť krásné, jako já. Mně to hodně zvedlo sebevědomí a doma jsem se o tom mezi řečí zmínila dcerám. K milostnému románku mé úvahy nevedly. Jejich ano. Šly ho omrknout, zjistily, že stojí za „hřích“, a opět mi zasáhly do života. Nebudu líčit jejich plán, to je dlouhé vyprávění. Nikdy však nezapomenu na první milování, to byl doslova uragán, já poprvé vlastně poznala orgasmus.

Život na obláčku

Od té doby se vznáším na obláčku, Zdeněk je ideální partner. Z práce tedy odešel se slovy, že v naší branži platí, „co je v domě, není pro mě“, ale jinak u mě bydlí. Holky nic nenamítaly, jak by mohly, když mi ho „vrazily“ do postele. Navíc mají své vztahy a zájmy a doma se moc nezdržují. Zdeněk je navíc nejen hezký, ale i citlivý a pozorný, až jsem se vyděsila. Petr byl totiž taky, gayové to mají v sobě! Když jsem se Zdeňkovi o svých úvahách svěřila, řval smíchy. První holku měl prý v 15 letech a na kluka se nepodívá ani na fotce! Že se umí chovat k ženám je tím, že ho vychovávaly, žil kromě mámy i s její sestrou a babičkou, otec dělal na montážích a viděl ho jen o víkendu.

Květa

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.