Celebrity

10. září 2022 16:12

Žaneta Dernerová

Rytmus účastníkem vystoupení v talentové show! S Jakubem Prachařem bude i tančit

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT X (3) – Tanečky s Rytmusem a Prachařem

Rapper Rytmus a Jakub Prachař se ocitnou na pódiu po boku usměvavého žongléra a společně si dokonce i zatančí. Slovenský umělec se tak stane nejen speciálním členem poroty známé talentové show v její jubilejní řadě, ale i jedinečnou součástí artistického čísla. Podívejte se v exkluzivních ukázkách, jak si oba porotci zavlní boky.

Slovenský rapper šokoval nejen diváky, ale i manželku Jasminu Alagič Vrbovskou, když se nečekaně objevil v talentové soutěži a tvrdil, že je nevlastním bratrem legendárního Jozefa Pátroviče. Jeho maskování bylo naprosto dokonalé a obelstil kompletně všechny. Tentokrát se na jevišti objeví znovu, už ale sám za sebe.

Žonglér a artista Michal Tříska požádá Rytmuse, zda by mu nebyl nápomocen při jeho vystoupení. Na vysoké jednokolce hodlá přinutit tygra, aby proskočil ohnivým kruhem. Problém ovšem spočívá v tom, že se na monokolo nedokáže sám dostat. Jeho asistentem se tak stane nejen slavný rapper, ale i porotce Jakub Prachař.

Humorné momenty s Rytmusem a Jakubem Prachařem

Po úvodním tanečku následuje několik marných pokusů, kdy se sympatický mladík snaží na nestabilní zařízení vyšplhat. „Můžete mě trošku nahnout dopředu?“ prosí je. V dalším díle show Česko Slovensko má talent, kterou uvidíte v sobotu večer na Primě, tak vznikne perfektní vtipná scénka, která dokonale pobaví nejen publikum, ale i moderátory a porotce.

Přestože se novopečený otec David Gránský obával, že Rytmusovi brzy dojde trpělivost a z jeviště odejde, nestane se tak. S Jakubem Prachařem vydrží až do chvíle, kdy se Michal Tříska na jednokolce úspěšně usadí. Zbytek jeho báječného vystoupení si už oba vychutnají z pohodlí svých porotcovských židlí.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.