Sex a vztahy

26. září 2018 13:20

Martina Čerňanská

10 příběhů ze života o nevěře a nešťastné lásce

Příběhy, které napsal sám život. Příběhy o nešťastné lásce a nevěře. Příběhy, které napsal sám život.

Láska je krásná věc. Možná ta nejkrásnější na světě. Ovšem pouze tehdy, pokud je opětovaná. V opačném případě vás může i zničit. Jako například paní Kamilu, která se kvůli nevěře manžela málem upila k smrti.

Někdy je ovšem nevěra tolerována z obou stran. Paní Tamara by o tom mohla vyprávět, a také bude. Žije s manželem. A má milence. A její manžel má milenku. Může takový vztah fungovat?

Do situace, v jaké skončila paní Markéta, bychom se opravdu dostat nechtěli. Zamiloval se totiž do ní spolužák jejího syna. Možná vám to na první pohled zní jako banalita, ale po přečtení jejího přípěbhu budete jistě mluvit jinak.

Kapitola sama o sobě je ta, kde se k lásce přimíchá alkohol. A to nikdy nemůže skončit dobře. Stejně jako v případě paní Zuzany. Její příběh bohužel není tak výjimečný. Znáte také ve svém okolí někoho, kdo s démonem alkoholu bojuje?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.