Astročlánky

31. března 2022 05:49

Anna Kopečková

Velká věštba na duben pro Kozorohy: Co vám předpovídají karty a runy?

Co čeká Kozorohy ve čtvrtém měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na duben, kterou pro Kozorohy z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Na duben vám z tarotových karet vychází karta Císař. Důležité pro vás bude, abyste si během tohoto měsíce uhlídali, co máte, svůj majetek, postavení i prestiž. Budete se také muset umět správně rozhodovat a být zodpovědní. Když už vám bude něco svěřeno, měli byste se o to velmi dobře starat.

Co říkají mariášové karty?

Hned během první dubnové dekády se může objevit nějaká menší nepříjemnost, například ve formě pokuty. Buďte tedy opatrní, mohlo by se vám to prodražit. Jinak byste na tom po finanční stránce měli být dobře, dokonce byste si mohli ještě vydělat něco navíc. Nezadaní si mohou během dubna začít psát s někým novým a mohla by z toho sice pomalu a nenápadně, ale zcela jistě vyrůst láska. Ti, kteří jsou zadaní, se dostanou mezi nové lidi, což přinese určité osvěžení vztahu a velmi mu to prospěje.

Někdo vás také během dubna požádá o radu a vy se toho zhostíte, jak nejlépe dovedete. Přinese vám to uspokojení a zároveň budete vědět, že si vás lidé váží a že to, co řeknete, má svou váhu.

Tip kartářky na duben: Různé bylinky se používají nejen v lidovém léčitelství, ale i v magii. Takovou bylinkou, která dokáže podpořit lásku a je zároveň afrodiziakem, je majoránka. Když z ní uděláte například čaj, dokáže navodit toužebné stavy. A když uvidíte odkvétající pampelišku a bude čistě náhodou úplněk, foukněte do jejího chmýří a myslete na někoho, komu chcete poslat svůj milostný vzkaz.

Vaše runa na duben: Urox

Urox je runa síly a zdraví. Říká vám, abyste se nenechali okrádat a hlídali si, co je vaše. Pak si dokážete vychutnat plody své práce.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)

Další věštby na duben najdete zde:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.