reklama

Brazilská depilace, brazilské kalhotky a další beauty triky od krásných Jihoameričanek

Brazilská depilace, brazilské kalhotky a další beauty triky od krásných Jihoameričanek Foto:
Brazilská depilace, brazilské kalhotky a další beauty triky od krásných Jihoameričanek
Foto: istock.com

Asi je to předsudek, ale faktem je, že Brazilky se svým vzhledem zabývají a krása je v této zemi velmi ceněná. Několik jejich beauty triků si rovnou podmanilo svět!

Brazilská depilace

To je klasika všech sexy žen! Nenechte si namluvit, že přirozené “houštiny” jsou zpět a že muži to chtějí. No, možná někteří, ale ty teď nechme stranou. Perfektní “brazílie” je nejlepší z rukou odbornice a znamená vymazleně hladká třísla s perfektní přistávací dráhou uprostřed. Tvar srdíčka nebo růže povolen!

Brazilský keratin

Opravdu zodpovědní kadeřníci ho úplně nemilují, ale zákaznice ano! Z neposedné hřívy totiž vykouzlí záplavu superhladkých a superlesklých vlasů, úplně jak z brazilské telenovely. Aby ne, kučeravé Brazilky takové vlasy opravdu nemají od přírody, ale od… keratinu. Pomáhá tvarování a dlouhodobému narovnání vlasů, kdy molekuly keratinu pronikají zažehlováním do vnitřní složky vlasu a opravují jeho poškození. Brazilský zázrak vydrží asi čtvrt roku a postupně se vymývá.

Brazilky se o sebe umí skvěle starat Foto: Brazilky se o sebe umí skvěle starat. Foto: istock.com

Brazilské tělo

Prsa, pas, boky. Takto lakonicky by se dal definovat brazilský ideál krásy. A my to bereme! Slovanská žena má v této oblasti také co nabídnout. Takže pokud se stále trápíte, že nevypadáte jako šestnáctiletá vítězka světové soutěže topmodelek, hoďte to za hlavu a nechte se inspirovat živočišnou krásou a smyslností brazilských žen. Ty diety nedrží, raději se smějí, tančí a milují.

PŘEČTĚTE SI: 7 BEAUTY TRIKŮ OD KOREJSKÝCH ŽEN

Brazilské kalhotky

Jsou mimořádně svůdné! Svým střihem se zastavily někde mezi francouzskými kalhotkami a tangy, které nebývají vždy nejvkusnější volbou. Brazilky umí své oblé zadky prodat a ani trochu se za rozměrnější pozadí nestydí. Naopak! Obliny zde mimořádně letí, a pokud je oblečete do pravých brazilských kalhotek, nebudete chtít jiné. Jsou lehce bokové, zastavují se zhruba v horní polovině půlek a dělají pozadí k nakousnutí.

Přečtěte si i další články z oblasti krásy:

Článek

Vyzkoušejte kosmetickou metodu layering Foto:

Vyzkoušejte kosmetickou metodu layering: vrstvení přípravků pro dokonalý efekt

Japonská kosmetická metoda layering spočívá v ranním a večerním vrstvení různých prostředků odličovacích, čistících a hydratačních v určitém metodickém sledu. Pokud si ji...

Článek

Kolik času ráno strávíte v koupelně? Foto:

Krásnější a téměř bez námahy? Zkuste tyto triky!

Není žádným tajemstvím, že my ženy potřebujeme někdy trochu víc času na kosmetické úpravy, než se ukážeme okolnímu světu. Obzvlášť tehdy, když předchozí večer trochu...

autor: KU

Horoskopy 2018

reklama

reklama