reklama

Kruhy pod očima: Jak na ně i bez make-upu!

Pryč s kruhy pod očima! Foto:
Pryč s kruhy pod očima!
Foto: thinkstock.com

Tmavé kruhy pod očima nás dokážou pěkně potrápit a po vánočních svátcích a oslavách konce roku se dá předpokládat, že jste na tom ještě hůř...

Pokud trpíte na kruhy pod očima, určitě už za ta léta víte, že vrstvy make-upu a korektorů moc nepomáhají. Zkuste jít na věc od lesa! Zničte jejich příčinu!

Změňte jídelníček

Jestliže trpíte na váčky pod očima a tmavé skvrny, podívejte se pořádně na to, čím se živíte. Nadmíra slaných jídel a alkoholu způsobuje otoky. Když obojí vynecháte, tak splasknete – nejen v oblasti očí, ale i po celém těle, a budete působit štíhlejší.

Nemněte si oči

Když si mnete oči, třením zatěžujete kůži a zvyšujete její pigmentaci. Pokud si navíc mnete oči s nanesenou řasenkou, uměle si kruhy malujete…

Spěte na zádech

Když ležíte na břiše, způsobujete si pytlíky pod očima. Voda se zadržuje a vliv tlaku těla na postel nemá kam odtékat.

Článek

Téměř bezbolestný zákrok vás na čas zbaví mimických vrásek Foto:

Trápí vás vrásky na čele a v oblasti očí? Omládněte s webem Prima Ženy

Prima Ženy a časopis Health&Beauty pro vás připravili speciální projekt ve spolupráci s primářkou Ústavu lékařství a kosmetiky. Zapojte se, a pokud MUDr. Miroslava...

 

Používejte ochranné krémy

Pokud nebudete používat krémy s dostatečnou ochranou proti slunci, budou vám kruhy věkem tmavnout. Pořádný oční krém je základ!

Používejte prostředníček a prsteníček

Při nanášení očního krému dbejte na to, abyste krém jemně a rytmicky vklepávali. Oční okolí se lépe prokrví a nebude tak tmavé.

Pytlíky čaje

Relaxujte se studenými pytlíky od čaje. Nejenom že si odpočinete, ale tein v nich obsažený prokrví oční okolí. Chlad vás navíc zbaví otoků.

Horoskopy 2018

reklama

reklama