reklama

SEZNAMTE SE: Fashion bloggerka a designérka Jane Bond

Jane Bond - Fashion blogger a designer

Pokud patříte mezi milovníky originální módy, návštěvníky fashion marketů a nebojíte se vybočit z davu, jistě jméno JANE BOND znáte. A právě pro vás a také pro všechny, kteří mají chuť objevovat a nechat se inspirovat, přinášíme exkluzivní video medailonek o ženě, která stojí za značkou JANE BOND.

JANE BOND vznikla v roce 2007, kdy byly v ČR položeny jedny z prvních základů alterinativní módy. Mnozí z vás si jistě pamatují začátky této značky – přinesla na český trh ozdoby do vlasů, které jsou ve světě samozřejmostí, ale u nás do té doby podobné věci chyběly.

V roce 2013 se otevřely brány obchůdku JANE BOND special – začal na myšlence vintage, outletu a second handu, který je stále zachován. Pomalu se ovšem začal měnit k prvotní myšlence RETRO a přináší vlastní kolekci oblečení a doplňků. Také zastupuje několik rodinných firem a začínajících návrhářů.

Puntíky jsou věčné a šaty o to více.

Jane Bond - fashion bloggerka a designérka Foto:

Puntíčky, květiny a široké sukně jsou v obchůdku v poslední době jednozačně nejčastějším sortimentem, který najdete.

Být krásná, být ženou. Nosit šaty, nosit barvy. Být sama sebou.

Obchod JANE BOND special najdete na adrese: Francouzská 592/7, Praha 2. Jaro je v plném proudu, tak dámy vyražte oživit váš šatník nějakými krásnými šatičkami.

Mohlo by vás taky zajímat:

Článek

Zuzana Veselá - fashion designer Foto:

SEZNAMTE SE: Módní návrhářka Zuzana Veselá a její svět

Zuzana Veselá je absolventkou Vysoké školy výtvarných umění v Bratislavě, ateliéru oděvního designu. Studovala také v zahraničí na University of Art and Design Helsinki,...

Článek

Perfektně zpracované, v nádherných barevných kombinacích a s neotřelými detaily. Takové jsou darabagsky! Foto:

Představujeme mladé tvůrce: Kabelky, se kterými zazáříte

Pokud máte ráda zajímavé kabelky, musíte se v kamenných prodejnách cítit docela smutně. Kabelky, které se běžně prodávají, jsou totiž možná elegantní, ale tak nějak nudné....

Článek

Šaty a sukně značky Black Mountain jsou velmi ženské Foto:

Představujeme mladé tvůrce: Sukně, které sluší každé

Připravili jsme pro vás nový seriál, ve kterém vám postupně představíme mladé a nadějné tvůrce, kteří se pohybují na české módní scéně. Třeba vás jejich výrobky zaujmou...

Článek

Lenka Malíská vyrábí z porcelánu hrníčky, talíře, vázy i šperky Foto:

PŘEDSTAVUJEME MLADÉ TVŮRCE: Keramika, která má styl a vtip

Potřebujete domů nové hrníčky, ale ty, co mají běžně v obchodech, vám přijdou nudné? V tom případě pro vás máme jeden zajímavý tip.

Horoskopy 2018

reklama

reklama