reklama

Věk je jenom číslo: 60letá modelka má krásné tělo i v plavkách!

A nepoužívá žádné omlazující krémy! Foto:
A nepoužívá žádné omlazující krémy!
Foto: Kat Wirsing a Dreslyn

Ačkoli její hlavu zdobí dlouhé šedivé vlasy, má ve svém věku naprosto okouzlující tělo a mezi záplavou mladých modelek předvádějících plavky září jako úplný zázrak.

Když se řekne modelka, která předvádí plavky, koho si představíte? Asi mladou, štíhlou, vysokou, opálenou dlouhovlasou dvacítku bez jediné vrásky, která vypadá hrozně sexy. Jestli jsme se trefili, tak teď vám ukážeme ženu, která tohle všechno staví úplně na hlavu.

 

Američanka Yazemeenah Rossi je opravdu výjimečná. Je jí šedesát a modelingem se chce živit až do konce života. Po úspěšných kampaních s módní značkou Dreslyn a výrobcem spodního prádla Land of Women tahle rodačka z Francie zaplnila titulní strany mnoha módních časopisů. A když se na ni zadíváte, zjistíte proč. Je prostě jiná. Její fotky jsou navíc úplně přirozené a vypadá na nich přesně tak, jako ve skutečnosti. Prostě krásně a přirozeně. Žádné retušování a upravování, jak je to v módním průmyslu běžným zvykem. "To jsem několikrát zažila a občas jsem se jen těžko na těch fotografiích poznávala – vlasy měly jinou barvu, zuby byly větší a bělejší, žádné vrásky... Byl to divný pocit."

60-letá modelka Yazemeenah Rossi - Obrázek 1 Foto:

 

Recept na věčné mládí

Asi vás zajímá, jak to Rossi dělá, že vypadá ve svém věku tak úžasně. Je pravda, že jí mnohé nadělila příroda. Třeba krásnou postavu nebo nádherné vlasy. "Nechávám si přírodní barvu, protože mi to přijde krásné, a nechci si je ani ničit žádnou chemií. Navíc mi vždycky připadalo směšné skrývat pravdu za něco falešného," vysvětluje modelka a dodává, že nechodí ani ke kadeřníkovi a vlasy si zastřihuje sama. V její koupelně byste nenašli ani žádné drahé krémy. "Prostě si je nekupuju a místo toho používám olivový olej, cukr a sůl jako peeling a přírodní esenciální oleje." 

landscape-1464029072-hdm049916ghkportrait7-index Foto:

 

Co je ale hlavní, Rossi se prostě stárnutím nezabývá. "Stárnutí nezastavíme a nemá cenu se tím trápit. Lepší je užívat si každý den," říká. A sama to i dělá. Kromě modelingu, který je jejím koníčkem, se věnuje fotografování, výrobě keramiky,  navrhování oblečení, zdravě vaří a už víc než 30 let pravidelně cvičí jógu. 

-ak-

Článek

Ofina Foto:

Ofina omlazuje: rychlá a levná změna vzhledu

Chcete prokouknout, působit svěže a mladě? Vsaďte na ofinu.

Článek

Vypadávání vlasů... Foto:

Padání vlasů: 5 tipů, jak ho omezit přírodní cestou

Zkuste přírodní prostředky, díky kterým můžete mít pořádnou kštici ještě v osmdesáti!


Horoskopy 2018

reklama

reklama