reklama

7 nejčastějších partnerských hádek o ty největší hlouposti

Největší hádky bývají o největší blbosti Foto:
Největší hádky bývají o největší blbosti
Foto: istock.com

Všichni víme, že hádat se kvůli hloupostem je nesmyslné a směšné, jenomže paradoxní je, že všichni se kvůli hloupostem hádáme.

Asi neexistuje člověk, který by mohl přísahat na to, že se jakživ kvůli prkotině nerozzlobil. No jen si sáhněte do svědomí. Dokážete si vzpomenout, jaký „závažný problém“ vás v nedávné době přiměl ve vztahu zvýšit hlas? Byla to jeden z následujících možností? Pokud ano, raději se nad sebou zamyslete. Přece nechcete, aby váš vztah zkrachoval kvůli ponožkám nebo prachu na poličce.

1. Nevynesený koš

Budete se divit, ale nevynesený koš je problém, svou výbušností srovnatelný s trhavinou. Válčí kvůli němu celé rodiny, rodiče s dětmi i partneři mezi sebou. Však znáte ten obvyklý rezignovaný povzdech: „Ach jo, ten můj ani nevynese koš.“ Co takhle popadnout pytel se smetím ráno při cestě do práce? Není to racionálnější než ztrácet drahocenný čas věčnými diskusemi na téma: V téhle domácnosti není nikdo schopen vynést koš!

2. Kde je moje lžička?!

Být fixovaný na určitý typ nádobí? Žádná výjimka! Oblíbil si váš partner svou lžičku, svůj talířek, svou vidličku? Trvá na tom, že se vždy musí najíst přesně tím příborem, který miluje, a jiný si nevezme ani za nic? Zuří, když ho nemůže najít? Šílí, pokud jste jeho misku a jeho lžíci zrovna dala do myčky? Tomu se říká hádka kvůli nesmyslům. Připomíná pohádku o třech medvěděch, kdy malý medvídek naříká, že mu někdo jedl z jeho misky.

3. Zapomenuté výročí

Také patříte k ženám, které jako hlídací psi sledují, zda partner náhodou nezapomene na výročí svatby či seznámení? Ale to se přece může stát každému. Pokud je váš věrný životní druh vzorným otcem a pracovitým členem rodiny, pak se nabízí následující řešení: dobromyslně přimhouřit oči a objednat slavnostní večeři v restauraci sama. I muž je jenom člověk, není-liž pravda?

4. Proč nezhasínáte?

„Jak je možné, že se všude svítí? Copak jsme v elektrárně? Myslíte, že kradu, že můžu vyhazovat peníze z okna nebo co?“ Také býváte svědky podobných zoufalých zvolání? Pravda, živitel rodiny bývá celkem pochopitelně rozčilen tím, že členové rodiny nejsou dostatečně šetrní. Ale věčně kvůli tomu zuřit nemá smysl. Co takhle tomu předejít tím, že rodina začne světla konečně zodpovědně zhasínat? Aspoň nebudete muset poslouchat ty věčné nářky.

5. Zabloudili jsme!

Nejedna zbytečná hádka se odehrává v autě, její scénář bývá stejný anebo hodně podobný. Řidič bloudí a zuří, protože se domnívá, že kdo bloudí, není chlap. Partnerka, která už to nemůže vydržet, navrhne: „Hele, támhle jde babička, co kdybychom se jí zeptali na cestu?“ Muž šílí vzteky! Ptát se na cestu může jen bábovka, opravdový muž to nikdy neudělá!

6. Ponožky pod stolem

Ne každý muž přesně ví, kam patří špinavé prádlo. Anebo to možná ví či mlhavě tuší teoreticky, nicméně praxe pokulhává. Proto se stává, že špinavé ponožky svého miláčka nacházíte na místech, kam použité prádlo nepatří: pod postelí v ložnici, pod stolem, kde snídáte, v předsíni. Co s tím? Psychologové radí: v tichosti ponožky posbírat a odnést tam, kam patří, je účinnější než desítky zbytečných hádek.

7. Kdo bude venčit?

Psa si pochopitelně přál malý Jaroušek s tím, že se o něj dokonale postará. Dopadlo to, jak to dopadnout muselo: Jaroušek chlupáče jen hladí, venčit chodíte vy anebo manžel, což doprovázejí hádky. Manžel volá: „Chtěl jsem snad já psa? Já byl proti! Říkal jsem, že kluk se na to vykašle a se psem budu chodit já! Jako blbec!“

Mohlo by vás dále zajímat:

Článek

Hrozí vašemu vztahu krize? A jak se to pozná?  Foto:

Hrozí vašemu vztahu krize? A jak se to pozná?

Pokud se nad vaším vztahem stahují mračna, můžeme vás uklidnit pouze tím, že skutečně jen málokterému manželství či partnerství se krize zcela vyhne. Hlavní aktéři bývají...

Článek

10 faktů, které možná nevíte o lásce a sexu Foto:

10 faktů, které možná nevíte o lásce a sexu

Skutečně tušíte, co se ve vašem těle a vaší mysli děje, když se zamilujete? Tohle určitě ještě nevíte!

Článek

Ideální je se před dětmi vůbec nehádat Foto:

Hádáte se před dětmi? Určete si pravidla!

Občasná hádka se přihodí i v lepších rodinách. Upřímně, hádat se je normální a někdy vybuchne každý. Problém ale je, když se pohádáte před dětmi. Pak je třeba se krotit!

autor: EM

Horoskopy 2018

reklama

reklama