Celebrity

28. března 2023 10:45

Eliška Reiglová

Adela Vinczeová o životě s adoptovaným miminkem: Utrpení dětí teď vnímám citlivěji

Slovenská moderátorka Adela Vinczeová (42) a její neméně slavný manžel Viktor Vincze (31) zažívají velkou radost. Po dlouholetém řešení problémů s početím se dočkali potomka. Adoptované miminko mají doma už několik měsíců a nyní se učí, jak být dobrými rodiči a zároveň plnit pracovní povinnosti.

Adela Vinczeová a Viktor Vincze se museli kvůli problémům s početím potýkat s nesčetnými dotazy veřejnosti, kdy už konečně založí rodinu. Moderátor slovenské zpravodajské relace byl nakonec nucen požádat fanoušky, aby dotazy na téma děti nadále nevznášeli.

Bolestné přiznání

„Už se nechci dívat na to, jak se mé manželky neustále někdo ptá ‚kdy už‘? Začalo to před lety, vrcholilo před naší svatbou a pokračuje dodnes. Jako kdyby to byla nějaká běžná otázka o počasí. A jako kdyby bylo nějakou její povinností mít dítě,“ napsal před více než pěti lety na sociální síti.

Čtěte také: Celebrity prozradily, proč nemají děti. Děláme světu laskavost, dodala slavná herečka

Pro manžele bylo početí a těhotenství velmi citlivým tématem a množící se dotazy jejich psychickému rozpoložení nepřidávaly. V soukromí řešili problémy, do kterých nikdo nemohl vidět. Pro klid svůj i své manželky se pak Vincze rozhodl říct, proč potomka nemají.

„Problém otěhotnět není ženský problém. Je to problém párů. A stále častěji je potřeba ho řešit na straně muže. Toto je i náš případ. Kvalita a počet spermií se u mě blíží k hranici neplodnosti. Také jsem byl překvapený. I z toho, že muži dnes mají mnohem větší problém, než si připouštějí,“ dodal tehdy.

Adoptované miminko

Adela Vinczeová, dříve Banášová, po miminku dlouho toužila. Počít se jí podařilo s bývalým partnerem, nakonec ale bohužel potratila. Její sen o dítěti se nyní splnil, a ač ona sama ani její manžel nejsou biologickými rodiči, jsou šťastní. Detaily ohledně miminka dosud neprozradili, nikdo kromě jejich nejbližších tak neví, zda mají holčičku, nebo chlapečka.

Čtěte také: Špetlíková uvažuje nad miminkem z dětského domova. K adopci má specifický důvod

Nyní se Vinczeovi snaží rodičovství skloubit s pracovními povinnostmi, které zahrnují i živé večerní moderování. „Naštěstí mimi už v půl osmé spí, takže tak velká nervozita před přenosem není. Ale stejně chodí spousta esemesek rodičům z maskérny, kostymérny, zda je všechno v pohodě, a naštěstí je. Občas přijde nějaká fotka,“ prozradila Adela webu Cas.sk.

„Hodně věcí se v našem životě změnilo, ale až dnes jsem si uvědomila, že než jsme se stali rodiči, utrpení cizích dětí jsem tolik nevnímala jako teď. Najednou je to pro mě daleko citlivější téma a už chápu své kamarády, kteří děti mají, jak to prožívali,“ přiznala moderátorka, která je maminkou od loňského roku.

Nový život

Všichni novopečení rodiče moc dobře vědí, že s příchodem miminka se jejich život najednou změní. Podobně to mají i manželé Vinczeovi, pro které je nyní vytoužené dítě středobodem vesmíru. Zamilovali si ho a jsou nadšení, že jejich rodina je konečně kompletní.

Čtěte také: Prdíky, zimnice a nevyspání. Nikol Švantnerová bojuje s realitou mateřství

„Vše je nové a neuvěřitelné, od vstávání, nespaní a dalších věcí. Je to obrovské těšení a neuvěření, že si dokážete vybudovat tak silný vztah k někomu, kdo neumí říct ani souvislou větu,“ dodala rozněžnělá Adela Vinczeová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.