Astročlánky

Aktualizováno 19. května 2022 17:18

Petra Kloidová

12 znamení zvěrokruhu a zamilovanost: Koho láska promění nejvíce?

Jak se jednotlivá znamení mění, když se zamilují? Jaké mají ve vztahu hranice? A co pro ně znamení slovní spojení „miluji tě“? Horoskop vám ukáže.

Beran

Beran se dokáže zamilovat rychle a hluboko, ale důvěru si u něj musíte vybojovat. Krása pro něj není všechno, pokud objeví jednu hodně ošklivou vlastnost, okamžitě u něj končíte. Berani se také neustále pohybují na pomezí toho, že vás mají buď plné zuby, nebo s vámi chtějí strávit každou minutu jejich života.

Býk

Býci jsou rádi submisivní. Se slovním spojením „miluji tě“ jsou opatrní, když už ho ale řeknou, je to pravda. Když se zamilují, je to navždy. Umějí být velice smyslní, čekají na tu pravou chvíli.

Blíženci

Blíženci dokážou podlehnout tomu, kdo je velice inteligentní a jeho život připomíná dobrodružství. Toto znamení potřebuje cítit volnost. Potřebuje důvěru partnera a volný čas sám pro sebe. Blíženci nesnášejí tzv. archivářky, vytahovat staré křivdy nemá smysl.

Rak

Říká se, že jste nezažili lásku, dokud jste nerandili s Rakem. Pokud jednou ztratíte důvěru Raka, už ji nikdy nevybojujete zpátky. To ale neznamená, že byste byli Rakovi ukradení. Rak nikdy nedělá nic napůl, stejné je to u lásky.

Lev

Pokud se Lev zamiluje, rozhodně ho od lásky nikdo neodradí. Lví srdce je jedno z nejzranitelnějších ze všech znamení zvěrokruhu. Lvi nenávidí, když je jejich láska ignoruje. Lev také nikdy není tak úplně sám, vždy na něj za rohem někdo čeká, až se po jeho boku uvolní místo.

Panna

Pokud jednou opustíte Pannu, už navždy budete litovat. Nikdo s vámi už tak dobře zacházet nebude. Zamilované Panny mají potřebu dávat vše, co mají. Zrozenci Panny jsou sexy, aniž by se o to vůbec snažili, ale nenávidí, když se je snažíte shazovat. Obdivujte je.

Váhy

Váhy mohou mít sto nápadníků, ale pokud jsou zamilované, vidí jen a jen vás. Kromě toho Váhy milují ty, kteří milují je. Silná stránka Vah je povídání, jsou v této aktivitě dokonalé i v rámci flirtování. Pokud je nemilujete, nikdy je netahejte za nos, umí být velice kruté.

Štír

Štíři nejsou fanoušci velkých emocí, ale když už vám řeknou, že vás milují, věřte jim. Pokud se do vás Štír zamiluje, s největší pravděpodobností vás začne ignorovat, automaticky si totiž myslí, že ho odmítnete. Štíři nedávají druhou šanci, jen u Štíra uvidíte, jak rychle se může proměnit emoce lásky na lhostejnost.

Střelec

Láska Střelce je jedním slovem vášnivá, voní dobrodružstvím a romantikou. Střelec by se pro svou lásku rozkrájel, dává do ní 100 %. Střelec miluje sexuální napětí, ale zároveň si cení přímosti. Nikdy před vámi nebude nic tajit.

Kozoroh

Kozoroh miluje někoho, kdo se snaží vyzdvihnout jeho kvality a respektuje ho. Jako jedno z mála znamení se vás Kozoroh nikdy nebude pokoušet změnit, přijme vás takové, jací jste. Kozorozi dokážou odpouštět, ale musíte jim dát čas, i tak se připravte na chvilkovou nenávist vaším směrem.

Vodnář

Pokud vás Vodnář někdy miloval, je tu stále šance, že na vás čas od času myslí. Vodnář je idealista, věří ve velkou lásku. V partnerovi hledá nejlepšího přítele a zároveň spřízněnou duši. Vodnáři jsou emocionální znamení, jen to nedávají najevo.

Ryby

Ryby potřebují cítit lásku. Nemusí o ní slyšet, musí ji cítit. Láska Ryb je velice hluboká. O Ryby se musíte starat, pokud to dělat nebudete, velice snadno vás vymění.

Mohlo by vás ještě zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.