zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

12 znamení zvěrokruhu a zamilovanost: Komu nezáleží na kráse, kdo je nejvěrnější?

Jak si získat jeho srdce?
Autor: Summit Entertainment Jak si získat jeho srdce?
kloidop , Vydáno: 25.10.2020
Jak se jednotlivá znamení mění, když se zamilují? Jaké mají ve vztahu hranice? A co pro ně znamení slovní spojení „miluji tě“? Horoskop dokáže poradit.

reklama

Beran

Beran se dokáže zamilovat rychle a hluboko, ale důvěru si u něj musíte vybojovat. Krása pro něj není všechno, pokud objeví jednu hodně ošklivou vlastnost, okamžitě u něj končíte. Berani se také neustále pohybují na pomezí toho, že vás mají buď plné zuby, nebo s vámi chtějí strávit každou minutu jejich života.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana. 

Býk

Býci jsou rádi submisivní. Se slovním spojením „miluji tě“ jsou opatrní, když už ho ale řeknou, je to pravda. Když se zamilují, je to navždy. Umějí být velice smyslní, čekají na tu pravou chvíli.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka

Blíženci

Blíženci dokážou podlehnout tomu, kdo je velice inteligentní a jeho život připomíná dobrodružství. Toto znamení potřebuje cítit volnost. Potřebuje důvěru partnera a volný čas sám pro sebe. Blíženci nesnášejí tzv. archivářky, vytahovat staré křivdy nemá smysl.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Vztahy

Jaké znamení je váš partner? Máme pro vás 3 nejlepší rady, jak na něj!

Rak

Říká se, že jste nezažili lásku, dokud jste nerandili s Rakem. Pokud jednou ztratíte důvěru Raka, už ji nikdy nevybojujete zpátky. To ale neznamená, že byste byli Rakovi ukradení. Rak nikdy nedělá nic napůl, stejné je to u lásky.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka

Lev

Pokud se Lev zamiluje, rozhodně ho od lásky nikdo neodradí. Lví srdce je jedno z nejzranitelnějších ze všech znamení zvěrokruhu. Lvi nenávidí, když je jejich láska ignoruje. Lev také nikdy není tak úplně sám, vždy na něj za rohem někdo čeká, až se po jeho boku uvolní místo.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Pokud jednou opustíte Pannu, už navždy budete litovat. Nikdo s vámi už tak dobře zacházet nebude. Zamilované Panny mají potřebu dávat vše, co mají. Zrozenci Panny jsou sexy, aniž by se o to vůbec snažili, ale nenávidí, když se je snažíte shazovat. Obdivujte je.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu

Neřesti podle horoskopu

Neřesti podle horoskopu. Víte, jak v horoskopu poznáte sklony k nevěře?

Váhy

Váhy mohou mít sto nápadníků, ale pokud jsou zamilované, vidí jen a jen vás. Kromě toho Váhy milují ty, kteří milují je. Silná stránka Vah je povídání, jsou v této aktivitě dokonalé i v rámci flirtování. Pokud je nemilujete, nikdy je netahejte za nos, umí být velice kruté.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Štíři nejsou fanoušci velkých emocí, ale když už vám řeknou, že vás milují, věřte jim. Pokud se do vás Štír zamiluje, s největší pravděpodobností vás začne ignorovat, automaticky si totiž myslí, že ho odmítnete. Štíři nedávají druhou šanci, jen u Štíra uvidíte, jak rychle se může proměnit emoce lásky na lhostejnost.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Láska Střelce je jedním slovem vášnivá, voní dobrodružstvím a romantikou. Střelec by se pro svou lásku rozkrájel, dává do ní 100 %. Střelec miluje sexuální napětí, ale zároveň si cení přímosti. Nikdy před vámi nebude nic tajit.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Kozoroh

Kozoroh miluje někoho, kdo se snaží vyzdvihnout jeho kvality a respektuje ho. Jako jedno z mála znamení se vás Kozoroh nikdy nebude pokoušet změnit, přijme vás takové, jací jste. Kozorozi dokážou odpouštět, ale musíte jim dát čas, i tak se připravte na chvilkovou nenávist vaším směrem.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Žena narozená ve znamení Vodnáře

Ženy podle horoskopu: Jaké jsou ženy narozené ve vzdušném znamení Vodnáře

Vodnář

Pokud vás Vodnář někdy miloval, je tu stále šance, že na vás čas od času myslí. Vodnář je idealista, věří ve velkou lásku. V partnerovi hledá nejlepšího přítele a zároveň spřízněnou duši. Vodnáři jsou emocionální znamení, jen to nedávají najevo.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Ryby potřebují cítit lásku. Nemusí o ní slyšet, musí ji cítit. Láska Ryb je velice hluboká. O Ryby se musíte starat, pokud to dělat nebudete, velice snadno vás vymění.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby. ​

Baví vás astrologie?

ŘÍJEN PODLE NUMEROLOGIE

HOROSKOP NA ŘÍJEN: V TYTO DNY ZAŽIJEME ÚSPĚCH

NEŘESTI PODLE HOROSKOPU

VELKÁ VĚŠTBA NA ŘÍJEN PODLE KARTÁŘKY HELEN STANKU

reklama

Související témata: znamení zvěrokruhu , láska , zamilovanost , charakter

reklama

Přečtěte si také

reklama