Eva Perkausová plánuje další miminko. Život se dvěma dětmi si ale neumí představit

Moderátorka Eva Perkausová (28) se na nás poměrně čerstvě po porodu začala opět usmívat z obrazovek. Syna Killiana má s podnikatelem Ivanem Heckem (39) a na Instagramu prozradila, že plánují i další miminko. Jak zatím zvládá všechny pracovní i rodinné povinnosti?

Eva Perkausová čas od času umožní svým fanouškům, aby jí prostřednictvím sociálních sítí pokládali otázky. Většinou se oblíbené „question and answers“ točí kolem jejího vzhledu. Obdivovatelky známé moderátorky televize Prima chtějí vědět, jak docílit tak krásných hustých vlasů, bílých zubů, čisté pleti a štíhlé postavy.

Mohlo by vás zajímat: Manžel Evy Perkausové obul lodičky na jehlách. Hrozné, zděsila se moderátorka

Krásná Eva Perkausová však nemá žádné speciální techniky ani produkty a velkou část svého vzhledu přisuzuje genetice. „Co se týče plastických operací, nikdy jsem žádnou nepodstoupila, ani žádné estetické úpravy,“ popsala v příběhu na svém Instagramu.

Nová role maminky

Protože je Eva od 26. listopadu 2022 maminkou, dostává nyní spoustu dotazů také na mateřství. „Cítím se skvěle! Cítím se jako předtím, akorát den a životní náplň jsou teď úplně jiné,“ vysvětlila své pocity. „Soustředíte se na úplně jiné věci a zjistíte, že jste doposud řešili úplné nesmysly,“ přiznala. Do práce před kameru moderátorka naskočila poměrně brzy, i díky svému manželovi ale vše skvěle zvládá. „Je úplně dokonalý táta!“ pochválila ho a dodala, že ne moc chlapů funguje tak, aby byla maminka spokojená.

Přečtěte si také: Porod v přímém přenosu. Agáta Hanychová by chtěla velký okamžik vysílat živě

I proto možná Eva Perkausová a Ivan Hecko chtějí přivést na svět ještě dalšího potomka, to ale moderátorka prozradila jen tak mimo řečí. Odpovídala totiž na otázku, zda bude někdy prodávat oblečky a potřeby pro miminko. Prý někdy ano, ale protože ještě plánují druhé dítě, zatím neví kdy.

Obecnou představou bývá, že celebrity a známé tváře vždy mají spoustu drahých vymožeností a také hospodyni, která jim pomáhá s domácností. „Od porodu u nás žádná paní na úklid nebyla. Všechno obstarávám sama. Vaření, praní, uklízení, žehlení, vytírání a všechno možné dokola,“ uvedla Eva Perkausová, jak to má ona. „S jedním miminkem se to dá, se dvěma si to upřímně neumím představit. Klobouk dolů před maminkami, které to samy zvládají,“ dodala s pokorou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.