Celebrity

24. září 2022 13:37

Žaneta Dernerová

Marián Čekovský má improvizovanou kapelu. Září v ní i Gránský a Prachař

Hudebník Marián Čekovský (45) je multitalentovaný umělec, který dokáže předvést bombastickou show v podstatě na počkání. Na pódiu známé soutěže to rozbalí společně s Davidem Gránským (30) a Jakubem Prachařem (39) a nadzvedne ze židlí všechny v publiku. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Slovenský skladatel, hudebník a zpěvák Marián Čekovský usedne coby hostující porotce v oblíbené show. Nebude ale pouze hodnotit výkony soutěžících, nýbrž sám předvede svůj nepopiratelný talent.

Po skvělém vystoupení dvou francouzských bubeníků zůstane na jevišti bicí souprava, čehož hodlá Marián s Jakubem Prachařem využít a zaimprovizovat si. „Doneste klavír, prosím vás,“ požádá obávaný porotce Jaro Slávik členy štábu poté, co Čekovský podotkne, že bez klavíru nemá na čem hrát. Přání známého producenta je překvapivě v mžiku splněno.

Bombastická show Čekovského, Gránského a Prachaře

Do nečekaného vystoupení navíc zaangažuje i Davida Gránského, jednoho z moderátorů show Česko Slovensko má talent, na kterou se můžete těšit v sobotu večer na Primě. Vznikne tak jedinečné improvizované představení, během něhož zazní třeba hit Michaela Jacksona nebo rappera Rytmuse, jenž byl sám speciálním porotcem a v jednom z dílů předvedl své beatboxové umění včetně legendárního vrtulníku.

Italský hit Bella Ciao se stane zlatým hřebem této fantastické show, která se pochopitelně setká s ohromujícím aplausem. „Máme kapelu,“ řekne spokojeně Marián Čekovský Prachařovi během neutuchajícího potlesku. „A je to!“ dodá nadšeně Jakub, který v sobě nedávno objevil skrytý kouzelnický talent.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.