Móda z festivalu v Benátkách: Nechyběl šarmantní Clooney, šaty z pekla ani nahota

Mezinárodní filmový festival v Benátkách odstartoval a přítomné celebrity měly opět šanci vynést ty nejpůsobivější i nejbizarnější modely. Nouze nebyla o nádherné róby, elegantní outfity ani nějakou tu dávku extravagance. Nechyběl charismatický herec George Clooney se svou manželkou Amal a další hvězdy červeného koberce.

Už 80. ročník benátského filmového festivalu, který je vůbec nejstarší svého druhu na světě, je v plném proudu. Do italského města se sjela řada filmových hvězd, modelky ale i zpěvačky, jako například Rita Ora.

Podívejte se, co měly na sobě slavné tváře na zahájení festivalu v Karlových Varech:

Mohlo by vás zajímat: Móda podle horoskopu: Rakům nejlépe sedne elegantní styl, Blíženci jsou trendy

Na slavnostním zahájení ani tentokrát celebrity nezklamaly. K vidění byla řada nádherných večerních rób, ale také poněkud extravagantní modely. Z barev dominovaly tělové barvy, jak můžete vidět například na šatech Amal, která je manželkou šarmantního George Clooneyho. Nejinak tomu bylo u manželky Patricka Dempseyho a maskérka Jullian Fink se také objevila v šatech v odstínu nude.

Čtěte také: Módní alarm z Elite Model Look 2023: Slušelo to Daniele Peštové i Tereze Maxové

Extravagance a odhalené poprsí

Jak už tomu tak bývá, nechyběly ani osobnosti, které vzbudily pořádný poprask. Jednou z nich byla například Alda Gdowska. Ta na sobě měla zcela prosvítající látku, která kompletně odhalovala její poprsí s nálepkami na bradavkách. Výsledný outfit působil velice nevkusně a na příležitost podobného typu se nehodil.

Mohlo vám uniknout: Oblékejte se jako zbohatlíci. Trend Old Money Aesthetic ukazuje návrat staromódního luxusu

Cenu za nejbizarnější outfit ovšem rozhodně získala módní návrhářka Michèle Lamy (79), která se na červeném koberci objevila v koženém modelu rudé barvy. Stejně barevné měla i cosi, co zřejmě mělo připomínat šaty. Látka však byla z větší části prostříhaná a cely model připomínal kus hadru. Na hlavě měla šátek a v ramenou vycpávky. Nutno říct, že celý model působil děsivě a Michèle vypadala, jako by si odskočila přímo z pekla.

Na více večerních rób účastníků filmového festivalu v Benátkách se můžete podívat v úvodní galerii.

Sdílejte článek
Štítky George Clooney celebrity šaty Benátský filmový festival móda

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.