Paris Hilton se po čtyřicítce stala maminkou. Pochlubila se dojemnou fotkou

Dědička hotelového impéria Paris Hilton se konečně dočkala a ve svých 41 letech se stala maminkou. S přítelem plánovali rodinu dlouho a nakonec se dočkali, ačkoliv k narození syna nedošlo zcela přirozenou cestou.

Paris Hilton (41) a její manžel Carter Reum (41) oznámili radostnou novinu. V úterý se o to podělila Paris Hilton na Instagramu, kde sdílela krásný snímek. Dojemná fotografie zachycuje malou dětskou ručičku syna, která svírá její palec. „Už teď tě milujeme víc, než dokážu popsat slovy,“ napsala k tomu láskyplně maminka. Syna jim odnosila náhradní matka, a to díky umělému oplodnění.

Nedávno se stala už dvojnásobnou maminkou také herečka Kristýna Hrušínská. Podívejte se v tomto článku, jak vypadá jen pár týdnů po porodu.

Pod příspěvkem se okamžitě začaly množit gratulace od známých osobností, mezi nimiž byla například i Kim Kardashian (42), kterou můžete znát z populární reality show The Kardashians. Byla to právě ona, kdo Paris doporučil lékaře Andyho Huangema. Ten pomáhá ženám, kterým se nedaří počít přirozeně. „Mám za vás takovou radost!“ napsala své kamarádce do komentářů.

Cesta za vytouženým miminkem

Paris Hilton a Carter Reum se zasnoubili v únoru roku 2021 po více než roce vztahu. Třídenní veselka proběhla ještě téhož roku v listopadu a zúčastnila se jí řada známých osobností. „Dostal jsem jedinečnou šanci poznat skutečnou Paris během posledních 15 měsíců, které jsme strávili jen spolu. A nemůžu být šťastnější z toho, že právě ona bude mou budoucí ženou a partnerkou,“ prohlásil krátce po zasnoubení Reum.

Po více než roce se manželé dočkali rodiny. „Vždycky bylo mým snem stát se matkou a jsem šťastná, že jsme se s Carterem našli. Jsme opravdu nadšení, že můžeme společně založit rodinu, a naše srdce snad explodují láskou k našemu chlapečkovi,“ popsala pro magazín People Paris Hilton své pocity štěstí.

Věděli jste, že umělé oplodnění hradí pojišťovna i opakovaně? Podrobnosti nejdete ZDE.

O miminko se dvojice začala snažit krátce po svatbě v období covidové pandemie. „Věděli jsme, že chceme založit rodinu, a tohle pro nás bylo ideální načasování. Obvykle trávím v letadle 250 dní v roce,“ sdělila tehdy Paris magazínu People s tím, že kvůli restrikcím v cestování má konečně čas usadit se a založit rodinu.

Sdílejte článek
Štítky dítě miminko celebrity Paris Hilton náhradní mateřství rodina Carter Reum umělé oplodnění

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.