Celebrity

7. července 2022 12:25

Josef Šťastna

Štamgast ze Slunečné se oženil. Karlu Zimovi gratulovala i Zlata Adamovská

Herec Karel Zima (50), který se mimo jiné proslavil rolí štamgasta v seriálu Slunečná, se o víkendu oženil. Jeho vyvolenou se stala Lucie Kumbárová (31). Církevní sňatek proběhl na zámečku Bon Repos nedaleko Prahy.

Karel Zima a Lucie Kumbárová spolu začali chodit loni v únoru, cesta k veselce tak byla poměrně rychlá. Církevní obřad se konal v zámeckém parku, svatbě přálo krásné počasí a zúčastnilo se jí asi sto hostů. Mezi nimi byli například Petr Štěpánek, Zlata Adamovská, Jan Révai či Jaromír Nosek. Ženichovi šel za svědka kamarád, herec Jarmil Škvrňa.

Jak se Karel Zima s Lucií Kumbárovou seznámili?

„Slibuji, že se pokusím o to krásné místo v kempu za každého počasí starat, nedělat bordel, větrat, a když už ke mně vlezou kamarádi a budou chtít, abych se napil, udělám to – ale věz, že velmi nerad a pod nátlakem. Nebudu tam tahat žádný cizí ženské, bůh ví, co by přitáhly,“ zněla část svatebního slibu ženicha. Na obsah jeho řeči upozornil web Herminapress.cz.

Zima už má za sebou jedno nevydařené manželství. Další spřízněnou duši pak hledal dlouhých 11 let. Se svou novopečenou ženou jsou připraveni založit rodinu. Zda už je potomek na cestě, nechtěla půvabná nevěsta prozradit. Každopádně sympatická dvojice by se miminku rozhodně nebránila. „Nevíme o tom, jestli je potomek na cestě. Ale rádi bychom. Jména máme, a jestli to bude chlapeček, nebo holčička, je nám jedno,“ dodal pro Herminapress.cz šťastný Zima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.