Staří přátelé opět spolu: Gottová, Csáková a Kolář překvapili emotivní fotkou

Zpěvák Petr Kolář potěšil nejen všechny muzikálové fanoušky, když na svém Instagramu sdílel černobílou fotografii, na které pózuje společně s Ivanou Gottovou a Ilonou Csákovou. Všichni tři se usmívají od ucha k uchu a sálá z nich pozitivní energie. Jak se na nich podepsal zub času a co všechno se u nich za tu dobu změnilo?

Trojice se zná už několik let především z účinkování v muzikálech. Na prknech, která znamenají svět, spolu Ivanna Gottová (46) a Ilona Csáková (51) poprvé vystupovaly v rámci představení Přízrak Londýna. Vdova po zesnulém slavíkovi v něm ztvárnila prostitutku, kterou zavraždil Jack Rozparovač. Premiéru měl tento muzikál v březnu 2015 a ačkoliv si Gottová jako zpěvačka rozhodně nevedla špatně, svou kariéru bohužel následně nerozvíjela.

Manžel Karel Gott a dcery Charlotte Ella a Nelly Sofie pro ni byli vším a nejvíce času tedy investovala do rodiny. O tom, jak to v posledních letech u nich doma vypadalo, si můžete udělat obrázek sami prostřednictvím dokumentu Karel, který mapuje život tohoto fenomenálního českého zpěváka až do jeho posledních dní. V poslední době má však plno starostí kolem dědického řízení, do kterého se vložila nejstarší dcera zpěváka – Dominika Gottová.

Ivanu Gottovou pojí se zpěvačkou Ilonou Csákovou dlouholeté přátelství. Gottová byla dokonce Csákové na svatbě za svědka. Na veselce tenkrát samozřejmě nechyběl ani manžel Karel společně s dcerami. „To se rozumí, že když nás nastávající manželé pozvali, přijedeme všichni. Jen si teď lámeme hlavu se svatebním darem,“ řekl v minulosti Karel Gott pro deník Blesk.

Csáková účinkovala v několika úspěšných muzikálech, jako je například Kleopatra nebo Golem. V poslední době však zaplňovala články bulvárních plátků zejména kvůli svým konspiračním teoriím ohledně očkování a nemoci covid-19. Zpěvačka se netají tím, že se zajímá o ezoteriku a chodí ke kartářce. „Potřebovala jsem si osvětlit a odpovědět na řadu otázek, které mě zajímaly. S černou magií si ale nezahrávám, zajímá mě spíše ezoterika,“ prozradila v minulosti pro Prima Ženy.

Ivana Gottová vzpomíná na Karla Gotta. Zveřejnila neznámou fotku

Setkání v Karlových Varech

Zpěvák Petr Kolář (54) na svůj Instagram před nedávnem publikoval snímek, na kterém je se svými dvěma bývalými kolegyněmi z muzikálu. „Krásné včerejší setkání,“ okomentoval černobílou selfie fotku, kterou vyfotografovala Ivana. Fanoušci je okamžitě zahrnuli pozitivními komentáři.

Kolářův život však v poslední době příliš veselý nebyl. Potýkal se s finančními dluhy a exekucemi, kvůli kterým mimo jiné musel prodat také svou vilu v Uhříněvsi. Mimo to mu skončil vztah s dlouholetou přítelkyní Lenkou. „Teď jsem s novou přítelkyní,“ prozradil pro pořad Showtime sám zpěvák.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.