Celebrity

22. ledna 2023 16:20

Anna Fedorov

Vendula Pizingerová o začátcích s mladším manželem: Tchyně se mnou rok nemluvila

Prezidentka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová (50) v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS pohovořila o tom, jak se seznámila se svým nynějším manželem. Přiznala, že příbuzní byli zpočátku proti jejich vztahu. Příčinou bylo mimo jiné to, že je Josef o 15 let mladší.

„Poprvé jsem ho uviděla, když mu bylo devět. K Vánocům jsem mu tehdy koupila dinosaura,“ prozradila Pizingerová v pořadu Povídej, jak se seznámila se svým nastávajícím manželem. Josef je totiž synem její nejlepší kamarádky Simony.

„Nedávno jsme se o tom bavili u televize. Když se náš syn Pepíček díval na dinosaury, manžel mi povídal: ‚Tehdy jsi mi dala dinosaura. Kdo by to byl řekl, že spolu budeme mít jednou dítě, se kterým se na ně budeme dívat společně.‘ Život vás občas zamotá a tady mě zamotal docela hezky,“ svěřila se v pořadu Povídej zakladatelka nadačního fondu Kapka naděje.

S Josefem byla v kontaktu i dál, že by z něj ale jednou mohl být její manžel, ji tenkrát vůbec nenapadlo. „Po smrti mého prvního manžela Karla jsem začala žít u Simony. Josefovi bylo tenkrát 18 let a měl první vážnou známost. Doteď si pamatuji, jak se se svojí přítelkyní v obýváku učili tanec do tanečních a já jim radila. Tenkrát mě ale vůbec nenapadlo, že to bude jednou můj muž,“ popsala.

„Po letech jsem koupila dům, u kterého byl přistavěný malý domeček. A v něm se zabydlel Josef s přítelkyní. Tenkrát jsem posedávala na balkoně se sklenicí vína, dívala jsem se na ně a říkala si, jak je hezké, že ji nosí v náručí,“ doplnila. Pizingerová poté dům rekonstruovala, kvůli čemuž se Josef s partnerkou museli odstěhovat. Poté ho delší dobu neviděla, až jednou přišla do obchodu za Simonou a ona jí řekla, že se rozešli.

„Nevěděla, jak to nese, a poprosila mě, ať mu domluvím. Tak jsem mu domluvila. Rodina se mnou potom nemluvila několik let. Jeho maminka se mnou nemluvila rok. Po roce mi umřel kamarád, a tak jsem zvedla telefon a zavolala jí s tím, že ji chápu, ale ráda bych se s ní sešla. Tehdy mi řekla, ať jí dám ještě čas, a nakonec se mi asi za měsíc nebo dva ozvala. Tenkrát mi dělalo hrozný problém se jí podívat do očí,“ řekla Pizingerová s tím, že právě rodina byla jedním z hlavních důvodů, proč zpočátku chtěla vztah s Josefem ukončit. Ten ji ale nakonec přemluvil s tím, že je to jejich život a nikdo jim do něj nemá co mluvit.

Pizingerová svého konečného rozhodnutí nelituje. S Josefem se před osmi lety vzali a teď společně vychovávají syna Pepíčka. I jejich příbuzní se nakonec s jejich vztahem smířili. „Máme celkem normální manželství a asi poprvé žiju s chlapem, který je opravdový muž a macho,“ dodala Pizingerová. Celý rozhovor si můžete poslechnout v premiérovém dílu pořadu Povídej v neděli 22. ledna ve 21:25 na CNN Prima NEWS.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.