reklama

Last minute do plavek: Tipy, jak rychle zpevnit křivky těla i pokožku

Zkuste kombinaci pohybu a speciálních krémů Foto:
Zkuste kombinaci pohybu a speciálních krémů
Foto: Thinkstock

Zase jste to letos podcenila, léto jede naplno a vám se nechce do plavek? Neházejte flintu do žita, existují tipy, které platí i na povolenou kůži, tukové polštářky nebo celulitidu.

Zpevnění

Povolenou kůži viditelně vylepší zpevňující tělová mléka. Aktivují přirozenou regeneraci kožních buněk. Mezi osvědčené látky patří koenzym Q10, přísun energie, nebo přírodní výtažky, z domácích třeba břečťan. Pořádně účinná je asijská rostlina centella asiatica (pupečník asijský), která podporuje tvorbu elastinových a kolagenových vláken, základu pevnosti pokožky.

Článek

5 tipů, jak zmírnit celulitidu Foto:

5 tipů, jak zmírnit celulitidu

Vyzkoušejte ověřené tipy, jak se co nejvíce zbavit pomerančové kůže. Od jídla až po relax na masérském stole.

Tvarování

Kombinací pohybu a speciálních krémů se dá i žeštíhlet. Tukové buňky nemají rády zimu. Při kryolipolýze, kterou nabízejí salony krásy, se rozpadnou a odplaví. Její princip inspiroval vznik chladivých sprejů. Používají se přímo na kritické oblasti a při používání 2x denně můžou ubrat i několik centimetrů.

 

Vyhlazení

Boj s celulitidou chce svůj čas, ale pokud spěcháte, vyberte si séra, která obsahují koncentrované účinné látky. Větší síla = větší účinek. Už za pár dní se projeví účinek kofeinu, do vyhlazujících tělových péčí se také přidávají složky odvodňující a odplavující škodlivé látky, které dělají pod kůží neplechu.

Vybrali jsme pro vás pár účinných kosmetických pomocníků:

Remodelační tělový krém s koenzymem Q10 Nivea, 190 Kč Foto:

 

Na maximum

Efekt vybrané péče posílí tři vyzkoušené rady:

1. Pravidelně obrušujte

Obden použijte peeling, který z povrchu odstraní odumřelé kousky kůže, bránící pronikání tělových péčí do pokožky.

2. Dejte si horkou koupel či sprchu

Při ní se prokrví pokožka a otevřou se póry, takže následně nanesená tělová mléka či oleje pokožka lépe zpracuje.

3. Po nanesení péče pokožku promasírujte

Přispějete k odplavení škodlivin, které snižují účinek tělových péčí, a povzbudíte krevní oběh, který účinné látky přepravuje.

Článek

 

Dva cviky: snadné a účinné

Zaměřují se na problematické oblasti zadečku, břicha a stehen. Cvičte je aspoň třikrát denně, kdykoliv se naskytne příležitost. Osvědčené situace – ráno při čištění zubů, ve výtahu, po příchodu domů.

1. Podřep se zvednutím nohy

cvik_2 Foto:

 

 

Postavte se rovně, nohy rozkročte na šířku boků. Zatáhněte břicho, stáhněte půlky k sobě. Sedněte si trochu dolu, zvedněte pravou nohu. Vraťte nohu zpět, narovnejte se. Podřepněte, zvedněte levou nohu. Opakujte 8x každou nohou.

2. Výpady vzad

cvik_1b Foto:

 

Postavte se rovně, nohy rozkročte tak daleko, abyste byla stabilní. Dejte si ruce v bok. Koleno pravé nohy zvedněte před sebe, pak udělejte krok vzad co nejdále to půjde. Držte zatažené břicho, nepředklánějte se a nehrbte záda. Vraťte se zpět a vystřídejte nohy. Cvičte 5–20x každou nohou.

 

Anna Trnková/Foto archiv firem, cviky Nivea

Horoskopy 2018

reklama

reklama