reklama

Nejpodivnější části těla pod skalpely chirurgů

Požadavky na plastické operace jsou leckdy velmi...netradiční Foto:
Požadavky na plastické operace jsou leckdy velmi...netradiční
Foto: istock.com

Botox, výplně vrásek a prsní implantáty už jsou v současnosti dost běžnou záležitostí a stále více lidí zvažuje i absolvuje některý ze zákroků plastické chirurgie provedený z čistě kosmetických důvodů. Ale jak se zdá, někteří jsou ochotni zajít mnohem dál, aby vylepšili vlastní vzhled.

Podle zdravotní sestry na plastické chirurgii a zakladatelky australské neziskové organizace Trusted Surgeons (důvěryhodní chirurgové) Nicole Montgomery roste poptávka i po některých dosti překvapivých zákrocích, jak napsal australský server whimn.com.au.

Přinášíme vám 6 typů plastických operací, po kterých je v posledních letech zvýšená poptávka:

Vytvarování "pekáče buchet"

Jde vlastně o tradiční liposukci, kdy namísto pouhého odsátí tuku se odebraná hmota použije k vytvarování břišních svalů, které díky pevně vyrýsovaným šesti či osmi kostičkám, jsou obecně známé jako "pekáč buchet". Jde o pokročilou liposukční techniku a je čím dál tím oblíbenější především u mužů toužících po pevném, vypracovaném břiše, kterého se jim nedaří dosáhnout cvičením a posilováním.

Operace pupíku

Zdá se, že se svět z hlediska pupíku dělí na lidi, kteří ho mají schovaný uvnitř dolíčku, a ty, kterým jako vystouplý hrbolek trčí ven. Důvod úpravy je jednak estetický, ale může být i zdravotní – vystouplý pupík může být pupeční kýlou. Lékař může provést umbilikoplastiku a schovat pupík, kam patří.

Dolíčky ve tvářích

Po tomto minimálně invazivním zákroku nezůstávají žádné viditelné jizvy, protože řez se dělá z vnitřní strany tváří uvnitř úst. A samotný dolíček, který je obvykle viditelný jen při úsměvu, se vytvoří s pomocí malého stehu.

Transplantace řas

O transplantaci vlasů už zřejmě slyšel každý, ale nyní je možné nechat si transplantovat vlasové cibulky také na okraj víček, aby se zahustily řídnoucí řasy. Jak stárneme, řasy začnou řídnout a vypadávat. Transplantace vrátí očím mladistvý vzhled, ale má i odvrácenou stránku. Jde o transplantaci běžných cibulek vlasů, které stále rostou, takže je pak potřeba řasám dopřát pravidelný sestřih.

Špičaté uši

Jde přesně o to, co vás napadlo. Špičaté ucho vznikne tak, že se odebere malý výsek tkáně z horní části boltce a okraje se sešijí k sobě. Díky tomu vznikne vzhled uší, které proslavil pan Spock z kultovního seriálu Star Trek a po něm také elfové ze ságy Pán prstenů.

Úprava čar v dlani

V Japonsku jsou lidé, kteří si nechávají chirurgicky upravovat čáry v dlani, protože věří, že tím změní svůj osud. Jestli je to možné, nevíme, ale co si můžete ověřit hned teď, je to, zda se k sobě s vaším partnerem hodíte podle astrologie – vyzkoušejte to v našem partnerském horoskopu.

Mohlo by vás dále zajímat z oblasti platických operací:

Článek

Přehnaná plastika je bohužel vidět na první pohled Foto:

Když se to s plastikou přežene: 4 zákroky, u kterých si dát pozor

Estetická medicína je na vzestupu a na plastické chirurgy a odborníky na krásu se obrací čím dál více žen a v poslední době i mužů. Ovšem s nejrůznějšími úpravami...

Článek

Uvažujete o vyhlazení vrásek nebo odstranění pigmentových skvrn? Foto:

5 zkrášlujících zákroků, které je ideální si dopřát během zimy

Některé zkrášlující a omlazující metody je dobré přesunout z léta raději na zimu. Hlavně ostré sluneční paprsky totiž můžou jejich výsledek narušit a někdy vyloženě...

Článek

Uvažujete o nějaké úpravě své postavy nebo obličeje? Foto:

10 věcí, které by nám chtěli říct plastičtí chirurgové

Pokud člověk není spokojený se svým zevnějškem, plastická operace mu může pomoci po psychické stránce, zvýší mu sebevědomí a vylepší kvalitu života.

Článek

Plastiku v obličeji si dobře rozmyslete. Může vám úplně změnit výraz Foto:

„Nový“ nos, brada nebo uši. Udělá z vás plastika jiného člověka?

Jakákoliv operace obličeje může výrazně změnit jeho vzhled, ať už se jedná o plastiku nosu, úpravu tvaru brady, lící, anebo přišití odstátých uší. I když chirurgové i...

zdroj: čtk

Horoskopy 2018

reklama

reklama