reklama

Známá zpěvačka se nafotila bez make-upu. Poznáte, kdo to je?

Známá zpěvačka bez make-upu Foto:
Známá zpěvačka bez make-upu
Foto: papermag.com

Dvacet let vystupovala s výrazným make-upem. Teď se nechala vyfotit úplně nenalíčená a málokdo slavnou zpěvačku pozná.

Bez výrazně namalovaných očí a jasně červené rtěnky si ji vůbec nedokážeme představit. Bez nich by na jeviště prostě nevstoupila. Až nyní se zpěvačka Christina Aguilera rozhodla vyfotit tak, jak ji příroda stvořila – úplně bez líčidel. A ačkoli ji lze jen těžko poznat, výsledek vypadá úžasně. 

Sérii portrétů Aguilera nafotila pro časopis Paper a díky nim můžete zjistit, že má zpěvačka roztomilé pihy a že se pod velmi výraznou maskou ukrývá žena s mnohem jemnější tváří a mladšího vzhledu, která, jak se mnozí shodnou, vypadá mnohem lépe!

„Vždycky jsem ráda experimentovala, hrála divadlo, vytvářela na jevišti příběhy," řekla v rozhovoru pro časopis Paper. „Ale je velmi osvobozující, když můžete odložit masku a ukázat krásu, která je pod ní." 

Samozřejmě se najdou i kritické ohlasy. Poukazují na to, že slavné ženy, které jsou samozřejmě pod drobnohledem, mají vždy dokonalý make-up, podstupují zkrášlující kosmetické zákroky včetně plastických operací a mají kolem sebe tým vizážistů a kosmetických poradců. Takže když tyto hýčkané celebrity odhalí svou nahou tvář, jak se tomuto trendu říká, možná to bude senzace, ale těžko lze čekat, že se stanou inspirací pro „obyčejné ženy".

Ať si o tom myslíte cokoli, nutno uznat, že Christina Aguilera vypadá i bez líčidel fantasticky a je určitě zajímavé vidět její „novou" tvář. Make-upu se ale vzdát nehodlá. „Mám ráda výraznou tvář, takže to raději nebudeme měnit," dodává se smíchem.

Podívejte se na pár fotografií s make-upem i bez a můžete posoudit, kde to Christině víc sluší:

Christina Aguilera s make-upem Foto:                                                                                                                            Foto: papermag.com

 

Christina Aguilera bez make-upu 2 Foto:                                                                                                                          Foto: papermag.com

 

Christina Aguilera bez make-upu 1 Foto:                                                                                                                       Foto: papermag.com

-ak-

Mohlo by vás taky zajímat:

 

Článek

Příliš silné líčení zbytečně přidává roky Foto:

10 chyb v oblékání a líčení, které vás dělají starší

Výběrem oblečení a způsobem líčení můžete zvýraznit svůj styl a vyzdvihnout na sobě to nejlepší. A naopak – také můžete upozornit na své nedostatky a přidat si pár let navíc.

 

Horoskopy 2018

reklama

reklama