reklama

Tohle v posteli raději nedělejte aneb Co pánové nesnášejí

Orál? No tak jo, ale rychle, ať stihnu ten seriál Foto:
Orál? No tak jo, ale rychle, ať stihnu ten seriál
Foto: Thinkstock

Bez milování by byl život tak trochu prázdný. A jestli si ho chcete dál nerušeně užívat jak se patří, rozhodně vašeho drahého netrapte věcmi, ze kterých nebude moc nadšený.

Líbím se ti vůbec?

Nejraději byste se sexu oddávala pod závojem noci, protože vaše faldíky jsou v tu chvíli neviditelné a vaše celulitida jakbysmet? Věřte nám, že pokud je váš milý v ráži, připadáte mu neskutečně sexy. Zapomeňte na maskování vašich nedokonalostí a raději se soustřeďte na to, ať si celou akci řádně užijete.

Když se do sexu ponoříte s vervou, zasténáte si, vyjdete mu vašimi boky vstříc, nastavíte mu zadeček, nebo ho pobídnete, ať si vás vezme tady a teď, budete platit za tu, se kterou ve svých představách flirtoval, a o které snil celý život.

Článek

 

Když orální sex, tak opravdový!

O tom, že se pánům orální stimulace neskutečně líbí, samozřejmě víme. Jenže není orál jako orál. Není nic horšího, než když si jeho chloubu vezmete do úst s nepřítomným výrazem v obličeji a když pumpování rty nahoru a dolu provádíte tak nějak bez zápalu pro věc.

Naservírujte mu proto orální sex se vším všudy. S chutí přelízněte jeho žalud, podívejte se mu do očí, přeďte slastí a jako jasný důkaz o tom, co s vámi tohle všechno dělá, si naberte vaši vláhu z klínu na prst a dejte mu ochutnat, jakou příchuť má hladová touha.

Článek

Sex v přírodě Foto:

SEX na pláži: Naše představy & realita

Upřímně, co si budeme povídat, žádná z žen neodolá představě romantického večera na pláži ve dvou za šplouchání vln – samozřejmě v lepším případě ještě při západu slunce.

 

Sex s vámi, ale bez vás!

Přihasí si to za vámi z práce s neskutečnou potřebou pomilovat se s vámi, kdežto vy byste raději civěla na další pokračování oblíbeného seriálu. A proto, abyste o svoji porci sladkobolného dojáku nepřišla, si lehnete do postele a bez hnutí rychle přetrpíte jeho jízdu za orgasmem.

Asi neznáme nic antierotičtějšího, než když se muž miluje s ženou, co bez hnutí a beze slov leží v posteli a v myšlenkách prosí o to, aby tohle všechno skončilo. Není se pak čemu divit, že jeho výdrž se vám zdá nekonečná, když mu jeho rozkošné snažení hatíte.

Článek

8 nejlepších a nejhorších malých prostorů pro sex Foto:

8 nejlepších a nejhorších malých prostorů pro sex

Jestli vás vzrušují během milování stísněnější prostory, máme pro vás žebříček těch nejlepších a naopak nejhorších.

 

Diagnóza: Zanedbaná puťka domácí

Místo toho, abyste ho tu a tam přivítala s úsměvem na rtech a ve svádivém negližé, vás doma nachytá ve vytahaných teplácích, co dávno přešvihly dobu použitelnosti, s porostem nejen na nožkách a neupravenou hřívou. Inu, taktika, aby ho chuť na vás přešla, je to více než účinná, ale přece kvůli lenosti nedáte milému záminku, aby si našel tu, která se kvůli němu ráda hodí do gala. To, že si vás vzal, neznamená, že kvalitnímu sexu odzvonilo!

ThinkstockPhotos-124818602 Foto:

 

A ještě pár rychlých tipů, které vnesou do vašeho sexu erotické jiskření:

- Zajděte si na obhlídku erotického sortimentu.

Tip: Opravdu povedený sexshop s nepřebernými hračkami najdete na hlavní nákupní třídě Mariahilferstrasse ve Vídni, kde nechybí oddělení fetiše, erotické kino, regály plné nevšedních kostýmů a dokonce i pomůcek a zařízení pro ty, co se nebojí bolesti.

- Vyzkoušejte sex, při kterém se vám zbystří smysly. Zavažte milému oči hedvábným šátkem nebo použijte masku na obličej. Klidně i tu, co máte na spaní.

- Už dávno neplatí, že pouze hříšně vyzývavé spodní prádlo muže budí z letargie. Svůdně vypadá i něha.

- Nalakujte a upravte si nehty a předveďte drahému dokonalou ruční práci s intenzivním orálem. Muže pohled na pěstěné drápky v ohnivě rudé dožene k slastnému vzdychání dřív než s těmi, co mají oprýskaný nátěr a zdobí je záděry.

- Máte v plánu vyrazit na dámskou jízdu nebo jede drahý po dlouhé době pracovně mimo město? Jásejte, odluka rozvíří stereotyp a následný sex bude stát za to.

-len-

Horoskopy 2018

reklama

reklama