7 předpovědí na 7 příštích dnů. Jaký bude týden od 7. listopadu, který ovlivní silný úplněk

Podívejte se na přehledný hvězdný manuál na tento týden. S našimi předpověďmi a dobrými radami pro každý den můžete úspěšně projít všemi úskalími a správně využít dobré šance, které vám hvězdné nebe nabízí v týdnu od 7. listopadu 2022.

Denní průvodce na týden od 7. listopadu pro všechna znamení zvěrokruhu:

Pondělí 7. listopadu

Čeká nás náročné pondělí plné pevných postojů, neústupnosti a tvrdosti. Můžeme pociťovat málo lásky nebo podléhat pocitům nemilovanosti či neoblíbenosti. Můžeme mít také pocit osamocenosti, mít problémy s navazováním kontaktů. Nedůvěřivost, nepružnost budou příznačné pro tento den.

Úterý 8. listopadu

Ve 12:01 hod. nastane velmi silný a magický úplněk ve znamení Býka. Budeme mít čas si uvědomit, co je pro nás v životě důležité, můžeme uvolnit vztahy, situace a vzorce chování, které nám už příliš neslouží. Neměli bychom příliš utrácet. Naopak můžeme se vrhnout do navazování nových přátelství a vztahů, je šance, že najdeme ideálního životního partnera. Tento úplněk je významný pro znamení Býka a Štíra. Bude ho doprovázet i zatmění Měsíce, které sílu úplňku násobí.

  • Zdraví: Chraňte si krční páteř, hlasivky. Pozor na nachlazení, protahujte pravidelně krční páteř, nekřičte.
  • Co je to zatmění Měsíce? Astronomický jev, kdy je měsíční kotouč zastíněn planetou Zemí. Nastává při úplňku, pokud se Slunce, Země a Měsíc ocitnou v jedné přímce.

Při úplňku 8. listopadu proběhne i zatmění Měsíce, které vyvolá velmi silné a vášnivé energie, které se dotknou nás všech. Zasáhne sféry moci, majetku, ale i tradičních hodnot, mezi které řadíme domov a rodinu. Změny, které zatmění přinese nebo které se v tomto čase započnou, mohou ovlivnit náš život na velmi dlouhou dobu. Zatmění Měsíce proběhne v konjunkci s planetou Uran a severním měsíčním uzlem. Tato konstelace sice velmi povzbuzuje naši intuici a originální fantazii, ale vyvolává i podrážděnost, impulzivnost a nespolehlivost. Pozor na podvod a klam. Toto zatmění totiž provází i neblahá kvadratura mezi planetami Neptun a Mars.

Obecně všichni v nějaké oblasti – tam, kde máme v osobním horoskopu znamení Štíra – opustíme staré modely chování a budeme rozvíjet, zlepšovat a akceptovat výzvy ve sféře v horoskopu ovládané znamením Býka. Dobrou zprávou pro nás všechny je návrat planety štěstí Jupitera do znamení Ryb – ta by nás za žádných okolností neměla nechat spadnout do temnot beznaděje. Jupiter v Rybách totiž zaručuje spásu.

Středa 9. listopadu

Dnes v nás může převládnout přehnaná touha po nezávislosti. Budeme mít tendenci nedodržovat smlouvy, chceme se vymluvit ze svých závazků. V duševní sebeobraně porušujeme sliby. Osobní svobodu upřednostňujeme nad jakýmikoliv závazky. Vnitřní neklid, rozervanost, touha po změně. Můžeme pociťovat i náhlý a radikální odvrat od starých životních vzorců, zvyklostí, lidí i názorů. Kverulantství může provázet zejména znamení Štíra a Býka.

Čtvrtek 10. listopadu

Dnes prožijeme velké uvolnění. Dokážeme se lépe vcítit do situace a najít vhodná řešení. Také se k nám navrátí víra a naděje, že všechny problémy lze zvládnout s rozumem, láskou a vytrvalostí. Dnes skvěle funguje intuice a komunikace.

Pátek 11. listopadu

Příjemné energie ruší neblahý kvadrát mezi Sluncem a Saturnem, který předznamenává střety s autoritami, zejména mužského pohlaví. Můžeme pociťovat nedostatek sebedůvěry, mít výrazné pochyby o vlastní hodnotě, strach, že pro druhé nejsme dost dobří. Mohou nás pronásledovat i nevysvětlitelné pocity viny. Zkuste se rozptýlit něčím pro vás příjemným, dopřejte si něco něžného i trochu sladkého.

Sobota 12. listopadu

Před námi je pěkná, ničím nerušená sobota. Budou ji provázet tvořivá fantazie a touha po umělecké seberealizaci. Možná dnes dokážeme najít harmonii mezi racionálnem a iracionálnem, mezi střízlivostí a opojením. Naše intuice funguje bez chyby, dokážeme vytušit všechny trendy i budoucí vývoj.

Neděle 13. listopadu

Výrazná a krásná neděle, která nadmíru přeje nejen hluboké lásce, ale i porozumění mezi muži a ženami, mezi rodičovskými autoritami. Nalezneme pochopení u druhých lidí i klid ve vlastní duši. Vynikajících energií pro lásku by měla využít zejména znamení Štíra a Kozoroha. Skvělá rodinná atmosféra tuto neděli povýší mezi ty nezapomenutelné.

Podrobné horoskopy pro všechna znamení si můžete přečíst ZDE

EXKLUZIVNÍ předpověď numeroložky Lenky Suchardové na tento týden:

Pohoda těchto dní bude závislá na tom, jak se cítíte, jak jste spokojení a odpočinutí. Všichni ti, co jsou unavení a naštvaní, budou více přehánět, reagovat kriticky a netrpělivě. Váš nervový systém se rozhodl, že si s vámi trošku zalaškuje. I v lásce budete mít chuť zažít divoké scény, buď se pustíte do milostné aférky, anebo vyzkoušíte nalákat zpět do vaší náruče bývalého partnera.

AURU tohoto týdne podle kartářky Helen Stanku si můžete poslechnout zde:

V tomto týdnu by vás ještě mohlo zajímat:

Sdílejte článek
Štítky láska Země horoskop energie úplněk Neptun týdenní horoskop Jupiter Měsíc Slunce Štír zatmění Měsíce Zatmění Měsíce

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.