zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Modrá, červená, žlutá, nebo růžová? Zjistěte, jakou barvu má vaše aura

Modrá, červená, žlutá nebo růžová? Zjistěte, jakou barvu má vaše aura
Autor: iStock Modrá, červená, žlutá nebo růžová? Zjistěte, jakou barvu má vaše aura
Anna Kopečková , Vydáno: 07.06.2020
Možná znáte pocit, kdy se za vás někdo postaví a aniž se vás dotkne, vy víte, že tam je. Pravděpodobně cítíte jeho auru, energii, kterou vyzařuje navenek. Aura odráží, co cítíte, a může mít různé barvy. Jakou barvu má ta vaše?

reklama

Co je vlastně aura?

Jednoduše řečeno, je to energetické pole, které obklopuje každý živý organismus. Lidé, zvířata, dokonce i rostliny mají svou auru. 

Ne každý je schopen auru vidět, ale na určité úrovni ji můžeme všichni vnímat. Někteří lidé jsou obzvlášť citliví a dokážou vnímat auru určitého člověka, i když je od nich kilometry daleko. Jiní jsou údajně schopni aury vidět a popisovat jejich barvy.

Každá aura je většinou složena z několika různých barev, ale jedna z nich bývá dominantní. Například u člověka, který je škodolibý a plný nenávisti, může mít barvu černou. A někdo, kdo je velmi nemocný, může mít auru bílou.

Barva aury podle lunárního znamení

Alespoň malou představu o tom, jakou barvu má vaše aura, si můžete udělat na základě vašeho lunárního znamení. Pozor, nepleťte si ho se slunečním znamením. V horoskopu každého člověka jsou totiž tři důležité prvky – sluneční znamení (tedy znamení, ve kterém jste se narodili, které nejspíše znáte a hledáte pravidelně v horoskopech), dále ascendent a lunární znamení. Zatímco sluneční znamení představuje vaši osobnost, vaše charakterové vlastnosti, ascendent představuje vaše ego, způsob, jak přistupujete k životu, jak čelíte problémům, jak přistupujete k ostatním lidem. A lunární znamení, to je vaše nejhlubší já, vaše emoce a vnitřní nálada. Představuje vaše jádro, duši. Lunární znamení je naší nejhlubší částí a to je důvod, proč je i s naší aurou spojená jedna konkrétní hlavní barva, bez ohledu na to, kolik dalších barev se k ní v průběhu našeho života připojí, protože do aury se promítají všechny nemoci i problémy, které nás na životní pouti potkají, a různě ji pak zbarvují.

Pokud nevíte, jaké je vaše lunární znamení, můžete to zjistit například ZDE

Jakou barvu má podle lunárního znamení vaše aura?

Měsíc v Beranu

Pokud je vaším lunárním znamením Beran, bude barva vaší aury nejspíše oranžová. Je to barva představující odvahu a vitalitu. Ale pozor, Beran, jehož emoce jsou negativní, bude mít kalnou zelenou auru, která představuje zášť a žárlivost.

Měsíc v Býku

Pokud je vaše lunární znamení Býk, je barva vaší aury červená, což představuje sílu a odhodlání. Negativně založení Býci mají ale auru matně rudou. Taková barva je znamením hněvu a nepřátelství.

Měsíc v Blížencích

Pokud jsou vaším lunárním znamením Blíženci, barva vaší aury je oranžovočervená, což symbolizuje kreativitu a komunikační schopnosti. Negativní aura Blíženců má matně růžovou barvu, která vyjadřuje neklid a úzkost.

Měsíc v Raku

Pokud je vaším lunárním znamením Rak, vaše aura má jemně modrou barvu. Tato barva reprezentuje intuici a péči o druhé. Ovšem negativní aura u Raka bude mít barvu červenou, což představuje náladovost.

Měsíc ve Lvu

Pokud je vaším lunárním znamením Lev, vaše aura je oranžová.  Představuje typické „lví“ vlastnosti, jako je odvaha a sebevědomí. Pokud má ale Lev negativní auru, bude její barva jasně žlutá, symbolizující aroganci a agresi.

Měsíc v Panně

Pokud je vaše lunární znamení Panna, je barva vaší aury tmavě červená, což představuje vlastnosti typických zrozenců v tomto znamení – zaměření na detail a vytrvalost. Negativní aura u Panny má barvu blátivě červenou, což symbolizuje napětí a nervozitu.

Měsíc ve Vahách

Pokud jsou vaším lunárním znamením Váhy, je barva vaší aury jasně zelená, což představuje smysl pro spravedlnost a diplomacii. Negativní aura u Váhy bude mít barvu lahvově zelenou, která je znakem nerozhodnosti a povrchnosti.

Měsíc ve Štíru

Pokud je vaším lunárním znamením Štír, bude barva vaší aury jasně červená, což představuje vášeň a nebojácnost Štíra. Negativní aura se u Štíra zbarví do hnědočervené, která vyjadřuje žárlivost a zlost.

Měsíc ve Střelci

Pokud je vaším lunárním znamením Střelec, vaše barva aury bude světle fialová, což je barva symbolizující nadšení a dobrodružství. Negativní aura u Střelce je špinavě růžová, představující bezohlednost a netrpělivost.

Měsíc v Kozorohu

Pokud je vaším lunárním znamením Kozoroh, barva vaší aury bude jasně červená, což představuje houževnatost a sílu vůle. Negativní aura má u Kozoroha barvu jasně žlutou, symbolizující egoismus a pesimismus.

Měsíc ve Vodnáři

Pokud je vaším lunárním znamením Vodnář, bude mít vaše aura světle fialovou barvu, což je barva reprezentující představivost a idealismus Vodnářů. Negativní aura u Vodnáře je matně růžová, což představuje bezmyšlenkovitost a tvrdohlavost.

Měsíc v Rybách

Pokud jsou vaším lunárním znamením Ryby, vaše aura bude jasně růžová, která je znamením soucitu a solidarity. Negativní aura má u Ryb špinavě modrou barvu, která symbolizuje pomstychtivost a naivitu.

reklama

Související témata: aura , barva aury , znamení zvěrokruhu , sluneční znamení , lunární znamení , ascendent , horoskop

reklama

Přečtěte si také

reklama