Monika Leová představí asijské pochoutky převzaté od táty. Kdo se málem nenají?

Zábavná show, díky které již roky nahlížíme do kuchyní v českých domácnostech, letos odstartuje ve společnosti známých tváří. O titul nejlepší hostitelky týdne se tentokrát utká pětice krásných a talentovaných žen, které jsou chloubou českého showbyznysu.

První kráskou, která zahájí reprízy speciálu kulinářské soutěže, je modelka a moderátorka Monika Leová. Ta do povědomí veřejnosti poprvé vstoupila díky soutěži krásy. V roce 2013 vyhrála titul Česká Miss Earth a následně se začala živit moderováním zpravodajských relací. V současné době se Monika věnuje trochu jiným povinnostem, než je moderování. Na jaře roku 2021 se jí narodila dcera Mia, o kterou teď pečuje na plný úvazek na mateřské dovolené. Poradí si maminka s vařením pro partu čtyř krásných kolegyň z branže? U stolu se sejdou Andrea Antony, Andrea Bezděková, Andrea Kalousová a Debbi.

Exotické rysy i nezvyklé příjmení napovídají, že Monika má kořeny ve dvou různých kulturách. Narodila se v Praze a dětství prožila na vesnici ve východních Čechách, odkud pochází její maminka, zatímco její otec se přistěhoval do Česka z Vietnamu. Znamená to, že Monika umí plynule ovládat jeho rodnou řeč? „Bylo by to skvělé, ale táta na nás bohužel nikdy nemluvil, protože, tak jako klasický Vietnamec, byl celý den v práci. Takže jediné, co s námi prohodil, bylo ahoj, dobrý den a jak se máš. Je to strašná škoda,“ lituje Monika.

Podívejte se, jaké přezdívky si dámy zvolily:

Bude na jídelníčku čtyřnohé překvapení?

Z tatínkovy kultury ale přece jen něco podědila. Moničino pondělní menu se ponese ve stylu „asian fusion“, který kombinuje pokrmy z různých asijských kuchyní. Chybět tak nebude ani ta vietnamská, kterou Monika připraví podle tatínkových domácích receptů. „Doufám, že nikdo z hostů nebude čekat, že jim tady třeba naservíruju nějakého psa. Občas když jdu k tátovi, zeptám se ho, jestli pro nás nemá nějaké překvapení,“ vtipkuje na účet vietnamských stereotypů Monika.

Při hlavním chodu Moniky si dámy vyzkoušely svoji zručnost. K asijskému pokrmu dostaly hůlky místo příboru. „Je to docela náročné těma hůlkama, musím říct, takhle ke konci. Furt čekám, jestli někdo vezme tu lžíci. Jelikož mám trochu křeč v ruce, možná to za chvíli budu já,“ komentovala nesnadnou situaci u stolu Andrea Kalousová. Jedí modelky opravdu jako vrabčáci, nebo je to jen mýtus? To se dozvíte vpodvečer.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.