Ošklivý pád Moniky Marešové v Alpách. Život jí zachránili synové

Na dovolené v italských Alpách zažila Monika Marešová (48), první manželka moderátora Leoše Mareše (46), chvíle strachu o život. O události informovala na Instagramu, kde popsala, že po pádu na lyžích musela být odvezena horskou službou do nemocnice.

Monika Marešová vyrazila s přáteli do oblíbené destinace v italských Alpách, aby si užili slunce a sníh. První manželka známého moderátora je milovnicí lyžování, kterého se teď ovšem musí na nějakou dobu vzdát. „Tak já jsem dneska bez lyžování. Jak jste si všimli, mám tady takovou novou ozdobu,“ informovala ve stories na Instagramu. Dle svých slov má ráda rychlou jízdu a kvůli namrzlému povrchu jí lyže nepříjemně podklouzly.

Mohlo by vás zajímat: Dárek za milion korun. Leoš Mareš svou manželku Moniku rozmazluje luxusními šperky

Snímky z nemocnice jsou ty nejhorší, které si z dovolené můžeme odvézt. Nehoda Moniky Marešové navíc mohla skončit mnohem hůř. „Bouchla jsem se hodně do hlavy, praskla mi i trošku helma a hrozně se mi motala hlava,“ popsala. Své mamince sehnali pomoc synové Jakub a Matěj, kteří duchapřítomně zavolali na číslo 112, aby přijela horská služba.

Několik hodin poté už Monika Marešová popíjela prosecco. Přestože si hnula krkem a bolí ji otlučené tělo, snaží se brát incident pozitivně a užívat si poslední hodiny sluníčka před návratem do Česka. Zároveň všem svým fanouškům důrazně doporučila, aby jezdili opatrně a vyvarovali se tak podobnému pádu, který pro ni mohl skončit fatálně. Snad to tedy bude její poslední podobný zážitek, jelikož je milovnicí i dalších adrenalinových sportů, například vodních lyží.

Mohlo by vás zajímat: Rodiče opustili batole, aby si mohli zalyžovat. Existuje vůbec situace, kdy nechat dítě samotné?

Po rozvodu s Leošem Marešem se Monika Marešová na nějakou dobu stáhla z očí veřejnosti. S otcem svých synů má však dobrý vztah a poslední rok je velmi šťastná i díky zaměstnání. Začala podnikat a novou práci si nemůže vynachválit.

Současná manželka Leoše Mareše Monika moderátorovi před necelým rokem porodila dceru:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.