Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

5 znamení zvěrokruhu, se kterými není snadné vyjít

1/5: Kozoroh (22.12. - 20.1.)
5 znamení zvěrokruhu, se kterými není snadné vyjít  kozoroh

Kozoroh je absolutně nezávislým znamením. Nemají žádný problém s tím, že jsou jejich názory odlišné od těch, kteří mají ostatní. Jsou velice tvrdohlaví, takže je občas náročné je přesvědčit dělat aktivitu, kterou dělat nechtějí.

Není také jednoduché s lidmi narozenými ve znamení Kozoroha navazovat konverzaci, protože ostatní lidi vidí jako podřadné a mluví s nimi pouze pokud se jedná o povinnost nebo z nudy.

Být partnerem Kozoroha také není nic snadného, jelikož Kozorohové jsou většinou workoholici. Váš vztah s tímto znamením bude plný kompromisů, které budete muset každý den dělat.

2/5: Vodnář (21.1. - 20.2.)
5 znamení zvěrokruhu, se kterými není snadné vyjít  vodnář

Vodnáři vypadají na první pohled zábavně a plní života, ale mají i vlastnosti, které nejsou už tak příjemné.

Lidé narození jako Vodnáři mají tendenci být vždy černou ovcí společnosti. Mají rádi skandály a občas všechno zlehčují. Vodnáři také milují svobodu, a proto si většinou dělají, co chtějí.

I když se může zdát, že vás poslouchají a berou vážně, stejně si nakonec udělají to, co chtějí. Vyhrát s Vodnářem je prostě od přírody nemožné.

3/5: Ryby (21.2. - 20.3.)
5 znamení zvěrokruhu, se kterými není snadné vyjít  ryby

Konflikty, impulzivní a bezohledné chování Ryb je to, co je dostalo na třetí místo v tomto seznamu. Nemyslí na následky, říkají nesčetně urážlivých slov a dokážou vás tolik zesměšnit, že se vedle nich cítíte úplně malincí.

Lidé narození jako Ryby se nezajímají o názory ostatních. Myslí si, že mají vždy pravdu a ostatní nikdy. Mají na všechny a na všechno velice vysoké nároky. Jsou často sobečtí, ale nikdy tuto vlastnost nepřiznají. Nikdy neuznávají, že udělali chybu a raději najdou jiný způsob, jak se zbavit viny.

4/5: Štír (24.10. - 22.11.)
5 znamení zvěrokruhu, se kterými není snadné vyjít  štír

Štíři, králové a královny silných a neoblomných osobností. Lidé narozeni ve znamení Štíra si berou co chtějí a kdy to chtějí, aniž by se ptali ostatních.

Mají vysoké ego a nehodlají od ničeho ustoupit. Mají na partnery nerealistické nároky. Často jednají s lidmi jako s věcmi.

Abyste přežili po boku se Štírem, musíte často držet jazyk za zuby a souhlasit s jejich rozhodnutím. Jen jeden špatný vztah se Štírem, ať už kamarádský nebo partnerský, vás může emočně poznamenat na celý život.

5/5: Blíženci (22.5. - 21.6.)
5 znamení zvěrokruhu, se kterými není snadné vyjít blíženci

Blíženci jsou sice vtipní a velmi komunikativní, přesto i oni mají místo na našem seznamu. Jejich nezastavitelná osobnost je vždy někam zavádí, a to nehledě na to, kam je směřují ostatní.

Je velice těžké udržovat jejich pozornost, speciálně co se týče partnerských vztahů. Jejich obrana proti kritice je ta, že se stanou lhostejnými a občas i krutými vůči těm, kteří je kritizují. Možná se zdá, že je váš názor zajímá, ale skutečností je pravý opak.

Blíženci jsou trochu podlí - zdají se být rozumnými lidmi, ale ve skutečnosti mají potřebu všemu vládnout, nehledě na to, co je to stojí!

Reklama