Astročlánky

14. srpna 2019 10:00

Martina Čerňanská

5 znamení zvěrokruhu, se kterými není snadné vyjít

Porozumět těmto pěti znamením zvěrokruhu je opravdu obtížné. Jsou to totiž od přírody silné osobnosti. A o která znamení že se jedná?

Porozumět těmto pěti znamením zvěrokruhu je opravdu obtížné. Jsou to totiž od přírody silné osobnosti. A o která znamení že se jedná?

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Kozoroh je absolutně nezávislým znamením.Tito lidé nemají žádný problém s tím, že jsou jejich názory odlišné od těch, které mají ostatní.Jsou velice tvrdohlaví, takže je občas náročné je přesvědčit, aby dělali, co nechtějí. Není také jednoduché s lidmi narozenými ve znamení Kozoroha navazovat konverzaci, protože jsou velkými individualisty a vystačí si sami. S ostatními mluví z povinnosti nebo z nudy.

Být partnerem Kozoroha také není nic snadného, Kozorohové jsou většinou workoholici a práce je pro ně hlavní prioritou života. Váš vztah s tímto znamením bude plný kompromisů a odříkání, které se ovšem z dlouhodobého hlediska může vyplatit. Jsou totiž věrní a solidní partneři.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Vodnáři vypadají na první pohled zábavně a plní života, ale mají i vlastnosti, které nejsou už tak příjemné.

Lidé narození jako Vodnáři mají tendenci být vždy černou ovcí společnosti. Mají rádi skandály a občas všechno zlehčují. Vodnáři také milují svobodu, a proto si většinou dělají, co chtějí.

I když se může zdát, že vás poslouchají a berou vážně, stejně si nakonec udělají to, co chtějí. Vyhrát ve sporu s Vodnářem je od přírody nemožné, oni se totiž nehádají, oni beze slov odcházejí.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Konfliktní a náladové chování Ryb je to, co je dostalo na třetí místo v tomto seznamu.Ve svých činech nemyslí na následky, v hádce dokážou chrlit na vaši adresu nesčetně urážlivých slov a dokážou vás i zesměšnit.

Lidé narození jako Ryby se o druhé dost často nezajímají. Mají plnou hlavu svých problémů, strachu a nálad, které plynou z vnitřní nejistoty. Jsou často sobečtí, ale nikdy tuto vlastnost nepřiznají. Nikdy neuznávají, že udělali chybu a raději najdou jiný způsob, jak se zbavit viny.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Štíři, králové a královny, silné a často neoblomné osobnosti. Lidé narozeni ve znamení Štíra si dost často berou, co chtějí a kdy to chtějí, aniž by se ptali ostatních.

Mají vysoké ego a nehodlají od ničeho ustoupit. Na partnery kladou dost nerealistické nároky.Mají nepříjemnou vlastnost, kterou musí celý život krotit – s ostatními manipulují.

Chcete-li úspěšně přežít ve vztahu se Štírem, musíte být v komunikaci s ním opatrní a souhlasit s jeho ráznými rozhodnutími. Jeden špatný vztah se Štírem, ať už kamarádský, nebo partnerský, vás může emočně poznamenat na celý život.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Blíženci jsou sice vtipní a velmi komunikativní, přesto i oni mají místo na našem seznamu. Jejich nezastavitelná osobnost je vždy někam zavádí, a to nehledě na to, kam je směřují ostatní.

Je velice těžké udržet jejich pozornost, speciálně co se týče partnerských vztahů. Jejich obrana proti kritice je ta, že se stanou lhostejnými a občas i krutými vůči těm, kteří je kritizují. Možná se zdá, že je váš názor zajímá, ale skutečností může být pravý opak.

Blíženci jsou trochu nečitelní – zdají se být objektivní lidmi, ale ve skutečnosti mají v sobě skrytou potřebu všemu vládnout.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.