zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

5 znamení zvěrokruhu, se kterými není snadné vyjít

1/5: Kozoroh (22. 12.–20. 1.)
5 znamení zvěrokruhu, se kterými není snadné vyjít  kozoroh

Kozoroh je absolutně nezávislým znamením. Tito lidé nemají žádný problém s tím, že jsou jejich názory odlišné od těch, které mají ostatní. Jsou velice tvrdohlaví, takže je občas náročné je přesvědčit, aby dělali, co nechtějí. Není také jednoduché s lidmi narozenými ve znamení Kozoroha navazovat konverzaci, protože jsou velkými individualisty a vystačí si sami. S ostatními mluví z povinnosti nebo z nudy.

Být partnerem Kozoroha také není nic snadného, Kozorohové jsou většinou workoholici a práce je pro ně hlavní prioritou života. Váš vztah s tímto znamením bude plný kompromisů a odříkání, které se ovšem z dlouhodobého hlediska může vyplatit. Jsou totiž věrní a solidní partneři.

2/5: Vodnář (21. 1.–20. 2.)
5 znamení zvěrokruhu, se kterými není snadné vyjít  vodnář

Vodnáři vypadají na první pohled zábavně a plní života, ale mají i vlastnosti, které nejsou už tak příjemné.

Lidé narození jako Vodnáři mají tendenci být vždy černou ovcí společnosti. Mají rádi skandály a občas všechno zlehčují. Vodnáři také milují svobodu, a proto si většinou dělají, co chtějí.

I když se může zdát, že vás poslouchají a berou vážně, stejně si nakonec udělají to, co chtějí. Vyhrát ve sporu s Vodnářem je od přírody nemožné, oni se totiž nehádají, oni beze slov odcházejí.

3/5: Ryby (21. 2.–20. 3.)
5 znamení zvěrokruhu, se kterými není snadné vyjít  ryby

Konfliktní a náladové chování Ryb je to, co je dostalo na třetí místo v tomto seznamu. Ve svých činech nemyslí na následky, v hádce dokážou chrlit na vaši adresu nesčetně urážlivých slov a dokážou vás i zesměšnit.

Lidé narození jako Ryby se o druhé dost často nezajímají. Mají plnou hlavu svých problémů, strachu a nálad, které plynou z vnitřní nejistoty. Jsou často sobečtí, ale nikdy tuto vlastnost nepřiznají. Nikdy neuznávají, že udělali chybu a raději najdou jiný způsob, jak se zbavit viny.

4/5: Štír (24. 10.–22. 11.)
5 znamení zvěrokruhu, se kterými není snadné vyjít  štír

Štíři, králové a královny, silné a často neoblomné osobnosti. Lidé narozeni ve znamení Štíra si dost často berou, co chtějí a kdy to chtějí, aniž by se ptali ostatních.

Mají vysoké ego a nehodlají od ničeho ustoupit. Na partnery kladou dost nerealistické nároky. Mají nepříjemnou vlastnost, kterou musí celý život krotit – s ostatními manipulují.

Chcete-li úspěšně přežít ve vztahu se Štírem, musíte být v komunikaci s ním opatrní a souhlasit s jeho ráznými rozhodnutími. Jeden špatný vztah se Štírem, ať už kamarádský, nebo partnerský, vás může emočně poznamenat na celý život.

5/5: Blíženci (22. 5.–21. 6.)
5 znamení zvěrokruhu, se kterými není snadné vyjít blíženci

Blíženci jsou sice vtipní a velmi komunikativní, přesto i oni mají místo na našem seznamu. Jejich nezastavitelná osobnost je vždy někam zavádí, a to nehledě na to, kam je směřují ostatní.

Je velice těžké udržet jejich pozornost, speciálně co se týče partnerských vztahů. Jejich obrana proti kritice je ta, že se stanou lhostejnými a občas i krutými vůči těm, kteří je kritizují. Možná se zdá, že je váš názor zajímá, ale skutečností může být pravý opak.

Blíženci jsou trochu nečitelní – zdají se být objektivní lidmi, ale ve skutečnosti mají v sobě skrytou potřebu všemu vládnout.

reklama