Celebrity

23. února 2023 18:58

Žaneta Dernerová

Slovní bitva Pavla Nečase a Libora Boučka. Kolik minut je pár sekund?

Mezi moderátorem zábavné soutěže Liborem Boučkem (42) a hercem Pavlem Nečasem (56) se strhne přestřelka o vteřiny. A to doslova. Jejich názory na to, co se ještě počítá na sekundy a co už na minuty, jsou zcela odlišné a svými argumenty pobaví všechny přítomné. Podívejte se na exkluzivní ukázku.

Od jakého počtu vteřin se už mluví o minutách? A kolik sekund je „pár“? Zdánlivě nepodstatná věta Libora Boučka o tom, že v roce 1998 jediný gól v hokejovém finále zimních olympijských her vstřelil Petr Svoboda pár sekund před koncem, rozvíří neuvěřitelnou debatu. Herec Pavel Nečas ho ihned opraví, že se jednalo o sedm minut. „To není několik sekund. To nejsou sekundy, to jsou minuty,“ snaží se uvést na pravou míru.

Bouček se ale jen tak nenechá. „Ty mi chceš říct, že minuty nejsou sekundy?“ ujišťuje se Libor v premiérovém díle pořadu Máme rádi Česko, na který se můžete těšit v pátek večer na Primě. „Jsou to stovky sekund, ne několik,“ hájí s úsměvem svůj postoj Nečas. „Já si to pamatuju, tak jsem tě jenom poopravil,“ vysvětluje herec, který dokázal, že má tento historický okamžik stále živě v paměti. Zatímco v hokejové oblasti si byl jistý v kramflecích, v jiných disciplínách ho naopak přepadaly chmury.

„Já, kdybych tady nebyl, tak by se vlastně vůbec nic nestalo,“ posteskne si Pavel Nečas ve chvíli, kdy se již po několikáté absolutně nechytá při hádání hudební šifry. Naštěstí jeho pocity méněcennosti na nějakou dobu zmizí, když bravurně uhádne literární dílo, které kreslí na skleněnou tabuli jeho kolegyně z týmu Petra Vojtková. Správnou odpověď vypálí téměř okamžitě a kapitán týmu Vojtěch Kotek se nestačí divit. „Přece jenom k něčemu jsem,“ pochválí se seriálový Brázda, který dal v ZOO svému soku Albertovi pěknou nakládačku.

Pomůže věčnému smolařovi Vojtovi Kotkovi právě pohotový Nečas s Vojtkovou a písničkářem Michalem Horákem zvítězit? Nebo se z výhry bude radovat kapitán červeného týmu Jakub Prachař, po jehož boku budou hrát herci Roman Vojtek, Marek Němec a Patricie Pagáčová?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.