Astročlánky

Aktualizováno 26. března 2022 18:51

redakce Prima Ženy

Jaká jste v posteli? Mrkněte, jak to vidí hvězdy, aneb milostný horoskop!

Vášnivá a nápaditá, nebo unylá a nudná? Jaký přístup k milování je ten váš? Schválně se mrkněte na hvězdné poselství na poli lásky. Třeba se v tom poznáte, třeba se nad lecčems budete moci zamyslet, a pokud nic z toho nevyjde, tak můžete pod peřinu zapadnout s nachytanou inspirací.

Každé znamení má své pro a proti, tak objevte, která jsou ty vaše. Ať už z postele konečně začnou létat milostné jiskry.

Jeden má tendence zahýbat, druhý je věrný až za hrob a třetí by nejraději vykoupil celičký sexshop. A jak jste na tom vy?

Beran: Má nevšední choutky a sex s ním je vážně jízda

Vaše znamení miluje nejenom sex jako takový, ale především si užívá flirt na plné pecky. Problém nastává tehdy, kdy se zamiluje, nutně totiž požaduje, aby ten druhý city opětoval, a to co nejdříve. V sexu často myslí prvně na své uspokojení a pak až na svůj protějšek. Milujete se rádi a často, a stejně tak i experimentujete. Pánové narození v tomto znamení se mohou jevit jako závislí na sexu. A víte, co? Ono to možná bude i pravda. Mohou mít i nevšední erotická přání, představy a prosby. Tak s tím počítejte.

Býk: Na scénu přichází expert na lásku i sex

Rafinovanost, smyslnost a požitkářství. Přesně tyto atributy dělají ze zrozence v tomto znamení dokonalého parťáka pro milostné hry. Miluje nejenom doteky a žár, rovněž i něhu, co zrcadlí city a emoce. V posteli s ním je to rodeo, nicméně stejně jako je úžasný, tak se stejnou intenzitou i žárlí a dělá si na svého partnera velké nároky.

Blíženci: Aj ta krajta!

Jednou tak, jindy zase onak. Nikdy nevíte, s čím vás Blíženci překvapí. Na jednu stranu požadují k dokonalému milostnému prožitku nejenom onu pověstnou jiskru, ale také city, aby jim hlavou i tělem doznívaly božské pocity. Strašně rychle se nadchnete osobou jiného pohlaví a ve stejném tempu může být brzy po všem. S nevěrou si hlavu dvakrát nelámou a dokud nenajdou toho pravého, tak dokážou zanášet jedna báseň. Jen pozor na nudu a stereotyp.

Rak: Něžný a zkrátka jediný svého druhu

Symbol rodiny, něhy, citů a všeho emocionálního. Pokud vás užije spíše na romantiku, tak sbalte Raka, protože s ním vás čeká vše výše zmíněné. Své partnery nepovažují pouze za nástroj chtíče, tíhnou k nim, potřebují cítit lásku a až po té nastartují doutnající vášeň. Milujete Raka? Tak jej určitě hýčkejte ostošest, ono se vám to tisíckrát vrátí.

Lev: Sebevědomý hráč

Do postele vás dostane svou nenuceností, sebevědomím a svými ambicemi. Prostě si budete myslet, že ten dotyčný na to prostě má. Lev má úroveň, a to i pod peřinou. Na nudné milování ho dvakrát neužije, to raději vám předvede jízdu, která se jen tak nevidí. Preferuje být vždy ten nahoře a submisivní role mu v sexu opravdu nejdou od ruky.

Panna: Empatická milenka, co umí, jen ji někdy dá na frak stydlivost

Zrozenci v Panně ctí sami sebe, své pohlaví. Díky tomu dokážou svému protějšku nabídnout opravdu excelentní servis po milostné i emotivní stránce. Dokonale zvládnou propojit sex s oduševnělým přístupem. Zatímco budete v nejlepším, Panna vás chytne za ruce, bude vás líbat na spánky a vy budete mít pocit, že snad hoří samo nebe.

Váhy: Ctí to své. A požadují ve všem rovnováhu

V sexu vás svým uměním, zručností, technikou i vášní nadchnou. Jsou si vědomé svých kvalit, a tak žádají to stejné na oplátku zase od vás. Jejich milostný hlad jen tak něco neukojí, avšak komunikaci řadí na výsostné místo. Nesnesou nevěru a lži, to raději budou samy, než takhle nešťastné. Tak bacha! Váhy jsou totiž v tomto směru nekompromisní.

Štír: Milovník, co touží po obdivu i orgasmu

Milostné hrátky považuje za neskutečně lákavou hru, co nemusí jen tak skončit. Miluje výzvy, zkoušet nevšední praktiky a touží po skutečných citech. Když se zamiluje, tak ho k nevěře jen tak někdo nebo něco nezlomí. Bez sexu ale být nechce a ani nemůže, tak už z tohoto důvodu Štíra dvakrát neodmítejte. Následky totiž na sebe nenechají dlouho čekat.

Střelec: Velikán v sexu

Na Střelce si v milování jen tak někdo nepřijde, prostě je TOP. Nabízí nevšední sexuální scénáře, a to vše korunuje svou jedinečností. V sexu si chce splnit své představy a s nadšením vám vylíčí, jaká cestu k tomu vede. Ano, možná budete na rozpacích, ale to Střelce absolutně nevytrhne z kontextu. Jde jim o kvalitní sex se zapojeným partnerem, který umí rozdávat rozkoš. Jste jím vy?

Kozoroh: Emocionální brzda, přesně takoví oni jsou!

Preferuje disciplínu, klid a řád, proto od něj kdovíjaké milostné výkony nežádejte. Kozoroh totiž na vášeň, chtíč či snad naplněnou rozkoš dvakrát nehraje. Naopak si s ním užijete pomalý, leč intenzivní sex. Serenádu pod oknem vám nezazpívá a kouzelné slůvko plné lásky z něj asi nikdy nevyskočí, a když se tak stane, tak na opakování hned tak nedojde.

Vodnář: Na moře sexu to nevypadá

Svým způsobem se jedná o tichošlápka, co dělá jakože nic a ono najednou to všechno. Vodnář si všímá neuvěřitelných maličkostí, svou partnerku ctí a zbožňuje, nicméně v sexu platí spíše za plachého a introvertního milence. Chcete se posunout k něčemu vášnivějšímu? Pak si k Vodnáři umeťte cestičku, skrze dobře mířenou komunikaci. Až pak se mohou začít dít zázraky!

Co Ryba, to romantik!

Kdo touží po lásce v mnoha podobách, po něžném vyznání i milování v pravém slova smyslu, musí si vyhlédnout zrozence ve znamení Ryb. Během sexu preferují oční kontakt, intimní doteky a romantická slůvka. Ryby nejsou těmi pravými na sex na jednu noc, potřebují totiž mnohem víc. Rovnoprávný vztah je pro ně tím pravým, na pletky je neužije.

Mohlo by vás také zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.