zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Které znamení zvěrokruhu je nejkrásnější? Známe odpověď!

Které znamení zvěrokruhu je nejkrásnější?
Autor: istock.com Které znamení zvěrokruhu je nejkrásnější?
cernanm , Vydáno: 14.06.2018
Tradičně astrologie hovoří o tom, že nejkrásnější ženy se narodily ve znamení Vah a Býka, protože vládkyní obou těchto znamení je planeta krásy a erotického vlnění – Venuše.

reklama

Je tomu tak i u stále uznávaných krásek, jako byla Marilyn Monroe (planeta krásy a lásky Venuše ve Vahách) a Brigitte Bardot (Slunce ve Vahách). Nejde jen o samotný vzhled, ale i o určité vibrace, které tyto ženské archetypy dokážou do svého okolí vyzařovat.

Beran 21. 3. – 20. 4.

Ženy narozené ve znamení Berana jsou většinou aktivní, sportovně založené osoby se silnou energií a nemívají klasické ženské vyzařování, i když mohou být velmi přitažlivé. Většinou bývají střední postavy, jejich vlasy mají většinou zlatavo-červený nádech.Výrazným u nich bývá typ trojúhelníkového obličeje s výraznějším nosem a vystupující bradou, často mívají také jiskřivé, výrazné oči.

Jejich barvou je červená, ale také různé odstíny oranžové a žluté. Ideální je pro toto znamení sportovní kostým v těchto barvách nebo alespoň nějaký doplněk – šátek, kabelka, boty atd.

Z vůní odpovídá tomuto znamení čistá a uklidňující vůně levandulového typu nebo také uni toaletní vody (neutrální vůně pro ženy i muže).

Kameny pro znamení Berana jsou granát, rubín, červený jaspis a opál, hematit a karneol.

Býk 21. 4. – 20. 5.

Ženy narozené v tomto znamení mají svoji planetu Venuši-Jitřenku. I když nemusí být zrovna klasicky krásné, určitě je něco na jejich vzhledu přitažlivého a vzrušujícího. Svému zevnějšku většinou věnují velkou péči. Předností tohoto znamení bývá krásná pleť, ale trpí často nadváhou a svůj jídelníček si musí celý život hlídat. Mívají také většinou kvalitní a husté vlasy, kulatější a plnější obličej.

Jejich barvou je zelená a všechny její odstíny a také růžová. Těmto ženám sluší volnější ženské oblečení nevšedního střihu s nádechem romantiky.

Býci milují vůně, které mají také velký význam pro jejich pozitivní naladění. Nejlépe se pro ně hodí těžší, dřevité a zemité vůně, ale i lehčí citrusovo-květinové vůně.

Kameny pro toto znamení jsou růženín, malachit, mechový achát, a pro ty náročnější smaragd.

Blíženci 21. 5. – 20. 6.

Ženy narozené v tomto vzdušném znamení, bývají velmi mladistvé ve svém projevu i vzhledu. Většinou bývají vyšší a štíhlé, toto znamení je rádo neustále v pohybu, Blíženci milují sport, a proto s nadváhou obvykle nemívají žádné problémy. Jejich vlasy jsou většinou světlejší a oči tmavé. Oblékají se mladistvě až uličnicky, rády provokují, nebojí se obléct si módní výstřelky a sledují poslední módní trendy.

K jejich barvám patří světle zelená a fialová a také béžově pastelová.

Z voňavek si potrpí spíše na střízlivější sportovní vůně, bergamotové, pomerančové a nardové tóny.

Z kamenů jsou to achát, citrín, jantar, topaz, akvamarín a chalcedon.

Rak 21. 6. – 20. 7.

Račí vzhled je většinou menší, souměrná a tak trochu zaoblená postava – zvláště v oblasti bříška a pasu. Typickým znakem všech Raků je kulatý račí obličej, světlá citlivější pleť a většinou světle modré nebo šedivé kulaté oči. Bohužel i toto znamení má sklony k rychlému nabírání kil, takže na sebe v tomto ohledu musí být přísnější a nemůže si dopřávat zvláště různé sladkosti a laskominy, které miluje.

Barvou tohoto znamení je stříbrná a bílá barva, spíše kovové chladné tóny, ale také světle modrá blankytná barva. Ženy v tomto znamení preferují střízlivý a praktický styl oblečení kombinovaný s nějakým romantickým prvkem.

Toaletní vody jsou nejvhodnější melounové a cool, vodní a mořské vůně a také skořicové tóny.

Kameny pro Raka jsou opál, beryl, měsíční kámen a také perly.

Lev 21. 7. – 20. 8.

Lev je nejsilnější, zářivé, slunečné znamení zvířetníku, tak i tyto ženy bývají nepřehlédnutelné, jsou sebevědomé a rády hrají ve všem prim. Většinou mají světlé vlasy anebo si je zesvětlují (Madonna). Milují vše nové – in – a za oblečení, šperky a kosmetiku dokážou vydat značné finanční prostředky.

Jejich barvou je jasně žlutá a zlatá a všechny zářivé odstíny, např. karmínově červená a také bílá.

Lvice mají rády orientální a smyslné vůně, santalové tóny a pačuli, a také vůni růží.

Pro toto znamení jsou nevhodnější kameny křišťál, zlatý topaz, heliotrop a také diamant.

Panna 21. 8. – 20. 9.

Toto znamení může vypadat na první dojem nenápadně a okouzlí spíše skrytou nežli prvoplánovou krásou. Již tradičně se o Pannách říká, že jsou velmi pořádkumilovné, a to ovlivňuje i styl jejich oblékání a líčení. Vše bývá velmi jemné, vkusné a nenásilné. Ženy narozené v tomto znamení nemají rády žádné velké vzory, nápadné barvy, šperky a asymetrické tvary.

Jejich barvou jsou zemitá hnědá a zelená, barvy přírody a také zlatavé odstíny pšeničných lánů.

Panny milují tzv. čisté vůně, např. pudrové, ale také vůni mléčné ambry, white moschusu.

Kameny vhodné pro Panny jsou ametyst, jaspis, achát, tygří oko a modrý safír.

Váhy 21. 9. – 20.10.

Znamení, které nejvíce ovlivňuje svět elegance a krásy. Mnoho módních tvůrců, ale i hereček a manekýnek se narodilo právě v tomto znamení anebo se silným potenciálem Vah (ascendent nebo osobní planety v tomto znamení). Váhy mívají zvláštní osobní kouzlo a bývají velmi přitažlivé, jako typické vzdušné znamení nemívají většinou velké problémy s váhou a zdají se být spíše křehčí, trpí často problémy nekvalitních vlasů. Milují krásné věci a bývají rozenými arbitry elegance.

Jejich barvou je růžová a sněhově bílá, nemají rády žádné křiklavé barvy ani vzory.

Pro znamení Vah jsou příjemné květinové a chypre vůně, dále také vůně jasmínu a fialky.

Z kamenů jsou to růžový korál, beryl, akvamarín, chalcedon, perly a safír.

Štír 21. 10. – 20. 11.

Ženy v tomto znamení působí silně a uhrančivě, bývají většinou hranatější, mají ostřejší rysy a také velmi pronikavé, až magnetické oči. Konstituce jsou většinou střední nebo drobnější. Módou se většinou nezabývají, a když, tak volí velmi originální a nečekané kombinace, protože rády dráždí svoje okolí a chtějí být nekonvenční.

Barvou tohoto znamení je černá a také šedá, ale i různé kovové a studenější odstíny.

Pro Štíra jsou vzrušivé vůně kadidla, růží a jasmínu a smyslné dřevité a santalové tóny.

Kameny pro toto znamení jsou onyx, turmalín, topas, obsidián, hematit a rubín.

Střelec 21. 11. – 20. 12.

Ohnivé znamení Střelce bývá většinou urostlé, tito lidé mívají často nadměrně dlouhé končetiny. Mívají souměrný a klasický obličej a vlasy většinou kaštanové nebo tmavé.

Tyto ženy milují pohyb a společnost, bývají veselé a nebrání se žádným výstřelkům ani z oblasti krášlení, nezvyklého make-upu nebo zajímavé střihu a barvy vlasů. Klidně si na sebe vezmou jakoukoliv kombinaci oblečení. K tomuto znamení patří barva oranžová a také červená.

Střelci milují vzrušivé a dynamické vůně s nádechem skořice, zázvoru nebo ostružin.

Nejlepšími kameny pro toto znamení jsou kouřový topas, jadeit, granát a rubín.

Kozoroh 21. 12. – 20. 1.

Lidé narození ve znamení Kozoroha bývají většinou vyšší a štíhlí. Ženy v tomto znamení mívají častější problémy s pletí, a proto se jim doporučuje zvýšená kosmetická péče a používání kvalitních krémů a dekorativní kosmetiky.

Barvami tohoto znamení jsou odstíny hnědé a modré. Známé je o tomto znamení to, že bývá konzervativní, a proto volí v tomto duchu i oblečení a doplňky.

Pro toto znamení jsou vhodné různé hořko-sladké vůně, např. červený grep, dále mandlové tóny a lehčí orientální santalové vůně.

Z kamenů vhodných pro Kozoroha je to onyx, hnědý jaspis, turmalín a křišťál.

Vodnář 21. 1. – 20. 2.

Žena narozená ve znamení Vodnáře je většinou velmi zajímavá, i když nemusí jít o klasickou krásu, většinou má výrazné rysy tváře a velmi inteligentní výraz očí. Většinou bývají zrozenci tohoto znamení střední postavy, a protože jejich živel je vzdušný, nemívají větší problémy s nadváhou.

Módou se většinou moc nezabývají, protože mají na starosti důležitější věci, jako jsou monzunové deště nebo problémy globalizace.

Vodnářské barvy jsou chladné odstíny modré a zelené a také bílá.

Vůně vhodné pro toto znamení jsou sladší květové odéry a mořské vůně.

Kameny pro toto znamení jsou světle modré opály, modrý topaz, akvamarín, tyrkys a křišťál.

Ryby 21. 2. – 20. 3.

Lidé narození v Rybách jsou většinou drobnější, menší postavy a jsou to spíše pickwikovské typy (zaoblenější v určitých partiích). Oblékají se většinou velmi extravagantně, s neuvěřitelnou kombinací barev, materiálů a odstínů, nebo naopak na své oblečení nekladnou vůbec žádný důraz, každopádně jejich styl neřídí žádné módní ikony ani salony.

Barvou Ryb je většinou světle modrá a zelená, spíše jemnější odstíny, ale také šedá a bílá.

Žena narozená v tomto znamení preferuje velmi silné dámské vůně z růží, ambry, vůně typu opium, ale také vodní mořské vůně.

Kameny, které se hodí k tomuto znamení, jsou lazurit, topaz, opál, chalcedon, akvamarín, pro ty náročnější je to pak modrý safír.

 

autor: Věra Várady

reklama

Související témata: krása , astrologie , horoskopy , znamení zvěrokruhu

reklama

Přečtěte si také

reklama