Celebrity

10. října 2022 18:40

redakce Prima Ženy

Módní alarm: Podívali jsme se na nejsilnější módní momenty na Cenách Thálie

Módní alarm návrhářky Anny Tejklové se tentokrát zaměřil na šaty a doplňky, které se objevily na slavnostním večeru, kdy byly hercům a herečkám předány Ceny Thálie.

Bahenní odstíny a design plísně

Začneme ostře. U kombinace hnědé, modré a rozličných bahenních odstínů v kombinaci s textilním designem plísně, si můžeme být jisté, že nám to prostě nebude slušet, i kdybychom byly královna ze Sáby. Když se přidá usedlý střih šatů (ani výstřih k pasu je nezachránil) je to – jak by řekla klasička – „velký špatný“. Osmdesátkový účes vše dorazil.

Herečka Denisa Pfauserová (33) promine, není to vůbec nic osobního, fandím jí, ať se příště večerní model povede lépe.

Kancelářské lodičky k boho šatům

Další příklad hezké a moc sympatické herečky, které zvolený model nepomohl. Oděv i doplňky Veroniky Khek Kubařové (35) jsou v dramaticky odlišných stylech. Šaty jsou uvolněné, alternativní a „boho“. Lesklé zlaté psaníčko je naopak moderní, hodilo by se k obtaženým sexy pouzdrovým šatům. Béžové kancelářské lodičky neladí barevně, stylově a typově ani k jednomu.

Účes přilepených kousků ofiny k čelu může vypadat zajímavě na některých rapperkách, zde to však nebyla dobrá volba. Cokoliv jiného by bylo, myslím, lepší – ať už klasicky rozpuštěné navlněné vlasy, či hladký výčes.

Dvakrát vysoký rozparek a jak ho vynést jako dáma

Tady už máme lepší základ, ale určité detaily by chtěly vyladit. Pod tento typ rozparku bych nedávala na odiv krajkové černé kalhotky s nohavičkou. Ideální by bylo tělové a vykrojené prádlo, které pokud možno není vidět, aby celek působil svůdněji i elegantněji. Vzor krajky se navíc mlátí s barevnými flitrovanými šaty. Těm nesvědčí kožený pásek, který se k nim stylově nehodí. Divoká růžová podšívka leze a přetáčí se i z horního dílu šatů, což by se dít nemělo.

Chválím páskové boty. Kdyby byly spolu s psaníčkem v některém z odstínů šatů, bude to ještě lepší než těžká černá. Herečka Michaela Tomešová (31) má ale hezký make-up a účes.

Andrea Bezděková si vedla lépe

Zde už vidíme profesionální práci s oblékáním. Šaty s peřím jsou krásné a elegantní. K velmi vysokému rozparku modelka Andrea Bezděková (28) zvolila správně nenápadné prádlo, na které nijak neupozorňuje. Celek tím pádem působí čistým, elegantním a přitažlivým dojmem. Páskové botky i šperky skvěle ladí, není co vytknout.

Profesionální dokonalost

Naprostou profesionalitu v oblékání předvedla tradičně herečka Zuzana Stivínová (49). Sametový kostým, výrazné krásné šperky, rudé rty i nehty tvoří osobitý styl.

Líbí se mi kombinace elegance s jistou dávkou extravagance. Celek vytváří vyloženě divadelní dojem v tom nejlepším smyslu důstojné a zábavné výstřednosti.

Originální šaty moderátorky večera

Moderátorka večera paní Daniela Písařovicová (43) zvolila originální a zajímavé šaty, které jí moc slušely. Zde bych ale zdůraznila, že tento typ geometricky skládaných šatů bez ramínek si může dovolit jen malá část žen, a to žen velmi štíhlých a vysokých. V případě jakýchkoliv výraznějších křivek už by z vás podobný model udělal neforemnou lokomotivu. Vyladěný je zde i „mokrý“ vzhled vlasů a dlouhé třpytivé náušnice.

Elegantní ženskost v každém věku

Zaujaly mě krásné šaty manželky Jana Přeučila (85). Tohle je způsob, jak se obléci elegantně a přitažlivě i ve zralém věku. Lesklá vkusná aplikace přitáhne pozornost k obličeji i k dekoltu, zároveň není odhalující příliš. Eva Hrušková výborně zvolila délku šatů pod kolena.

Pro ženy menšího vzrůstu je to lepší volba než se utopit v dlouhých šatech, které jim postavu ještě více opticky zkrátí.

Královna večera Kateřina Mátlová

Z tohoto oblečení a celkového vzhledu Kateřiny Mátlové (43) jsem nadšená. Moc jí to sluší a je vidět, že jde o kvalitní, dobře ušité šaty, ve kterých vynikla její ideální postava.

Látka s flitrovanými třásněmi, jež evokují paví peří či šupiny, je luxusní. Oceňuji sladěné náušnice, které jsou také zároveň třásněmi. Lesklé psaníčko Dior dotahuje „diva“ vzhled, ke kterému sedí blond lokny, rudé rty a nehty. Krásný model.

Podívejte se také na módní přehlídku, kterou uvedla Anna Tejklová v Teplicích:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.